Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) 101130-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Bankowość: produkty i usługi bankowe, kryzys finansowy i kredytowy, instytucje finansowe i mikrofinansowe

Finansowanie przedsiębiorstw, przedsięwzięć i startupów: sposoby, przykłady

Akcje i obligacje: giełda, inwestowanie i ryzyko, fundusze inwestycyjne, inne instrumenty finansowe

Rachunkowość i raporty finansowe: rodzaje zestawień finansowych, podstawowe terminy

Rola rządu: ingerencja państwa w gospodarkę, rodzaje i rola podatków, rynki walutowe

Korespondencja handlowa: upomnienia o płatność

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przekład tekstu pisanego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
3 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Anna Grabiec szczegóły
6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
Anna Grabiec szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 116
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Ewa Pobierzyn szczegóły
8 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 316
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Ewa Pobierzyn szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Beata Majczak szczegóły
10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Beata Majczak szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
15 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
16 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
17 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 322
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
18 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
19 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Aleksandra Tomczyk szczegóły
20 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
Aleksandra Tomczyk szczegóły
21 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
22 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
23 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Anna Annovi szczegóły
24 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
Anna Annovi szczegóły
25 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Wierzbicka szczegóły
26 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Wierzbicka szczegóły
27 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
28 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
29 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
30 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
31 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Anna Mahmud, Edyta Karpiuk, Aleksandra Karwacka szczegóły
32 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 012
Anna Mahmud, Aleksandra Karwacka, Edyta Karpiuk szczegóły
33 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Joanna Tofil szczegóły
34 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Joanna Tofil szczegóły
35 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Magdalena Florek szczegóły
36 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 210
Magdalena Florek szczegóły
37 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
38 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
39 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
40 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
41 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Ewa Kaliszuk szczegóły
42 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
Ewa Kaliszuk szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Dorota Miller szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0