Plan zajęć odbywających się w sali 116 (2024-03-18 - 2024-03-24) budynek G (główny) (G)
Ustawienia planu
Poniedziałek
LAB, gr. 1 (116)
9:50
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
17:10
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 20:40
Sala 116, budynek nr G
Wtorek
CW, gr. 1 (116)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:40
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
9:50
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 21 (116)
13:30
Laboratorium, grupa 21
każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 22 (116)
15:20
Laboratorium, grupa 22
każdy wtorek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 13 (116)
19:00
Laboratorium, grupa 13
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 116, budynek nr G
Środa
LAB, gr. 1 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 11 (116)
13:30
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 13 (116)
15:20
Laboratorium, grupa 13
każda środa, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 15 (116)
17:10
Laboratorium, grupa 15
każda środa, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 14 (116)
19:00
Laboratorium, grupa 14
każda środa, 19:00 - 20:40
Sala 116, budynek nr G
Czwartek
WYK, gr. 1 (116)
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:40
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
17:10
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
19:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 19:00 - 20:40
Sala 116, budynek nr G
Piątek
LAB, gr. 1 (116)
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:40
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 2 (116)
15:20
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 11 (116)
17:10
Laboratorium, grupa 11
każdy piątek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
Sobota
LAB, gr. 1 (116)
9:50
Laboratorium, grupa 1
każda sobota, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 1
każda sobota, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr G
Niedziela
WYK, gr. 1 (116)
9:50
Wykład, grupa 1
każda niedziela, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 3 (116)
11:40
Laboratorium, grupa 3
każda niedziela, 11:40 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
LAB, gr. 1 (116)
19:00
Laboratorium, grupa 1
każda niedziela, 19:00 - 20:40
Sala 116, budynek nr G
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: budynek G (główny)