Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) [101140-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 49/50, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 62, budynek nr W
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11243 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11183 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5E, budynek nr C
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10985 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 322, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10980 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10959 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 4B, budynek nr C
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10905 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10871 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10859 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10858 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10857 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 36, budynek nr W
Aleksandra Tomczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10849 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 44, budynek nr W
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10815 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 316, budynek nr G
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10813 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10783 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 9, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10773 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10757 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10751 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Halina Olczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10684 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 49/50, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 62, budynek nr W
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 325, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21243 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21183 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 5E, budynek nr C
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 322, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20981 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20980 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20959 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 4B, budynek nr C
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20905 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 218, budynek nr A
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20871 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 236, budynek nr G
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20859 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 103, budynek nr G
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20858 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 233, budynek nr G
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20857 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 36, budynek nr W
Aleksandra Tomczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20849 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 44, budynek nr W
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 114, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20815 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 316, budynek nr G
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20813 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20783 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 9, budynek nr A
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20773 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20772 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 012, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20757 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20751 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Halina Olczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20684 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20683 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 5C, budynek nr C

Wtorek

Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 211, budynek nr A
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 95320 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 112, budynek nr G

Środa

Czwartek

Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11818 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 44, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11269 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11243 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11183 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11046 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10985 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10980 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10959 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10905 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10871 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 222, budynek nr A
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10859 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5B, budynek nr C
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10858 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10857 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10849 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10817 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10815 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10813 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10783 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10773 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10772 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 151, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10765 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10757 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10751 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Halina Olczyk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10684 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 108, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21818 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 44, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21817 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21269 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 219, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21243 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr G
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21183 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 45, budynek nr W
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 21046 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20981 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 233, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20980 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20959 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 325, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20905 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 236, budynek nr G
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20871 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20859 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 5B, budynek nr C
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20858 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 217, budynek nr A
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20857 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 116, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20849 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20817 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20815 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 218, budynek nr A
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20813 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 5C, budynek nr C
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20783 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20773 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20772 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 151, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20765 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20757 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20751 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr G
Halina Olczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20684 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 108, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 20683 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 4C, budynek nr C

Piątek

Renata Gołębiowska-Paroń
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10906 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 214, budynek nr G
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 95320 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 215, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0