Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) [101130-D] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Ewa Kaliszuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Anna Majewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Aneta Łątka
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Florek
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Joanna Tofil
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Edyta Karpiuk, Aleksandra Karwacka, Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 31 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 2C, budynek nr C
Justyna Tanajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Magdalena Wierzbicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 25 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Anna Annovi
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Nina Ziółkowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 213, budynek nr A
Aneta Piwko
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Aleksandra Czajka
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Beata Majczak
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr G
Anna Grabiec
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
11:40 Ćwiczenia, grupa 42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Anna Majewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 40 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Aneta Łątka
11:40 Ćwiczenia, grupa 38 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Florek
11:40 Ćwiczenia, grupa 36 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr G
Joanna Tofil
11:40 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Edyta Karpiuk, Aleksandra Karwacka, Anna Mahmud
11:40 Ćwiczenia, grupa 32 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 012, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
11:40 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 2C, budynek nr C
Justyna Tanajewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 28 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Magdalena Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 26 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 114, budynek nr G
Anna Annovi
11:40 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 217, budynek nr A
Nina Ziółkowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 213, budynek nr A
Aneta Piwko
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 4C, budynek nr C
Aleksandra Czajka
11:40 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr A
Beata Majczak
11:40 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 224, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
11:40 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 316, budynek nr G
Anna Grabiec
11:40 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 233, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
11:40 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr G

Wtorek

Środa

Czwartek

Ewa Kaliszuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Anna Majewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Aneta Łątka
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Magdalena Florek
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Joanna Tofil
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Edyta Karpiuk, Aleksandra Karwacka, Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 31 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Justyna Tanajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 25 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Anna Annovi
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 231, budynek nr G
Nina Ziółkowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Aneta Piwko
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 322, budynek nr G
Aleksandra Czajka
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Beata Majczak
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Anna Grabiec
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Beata Dąbrowska-Janů
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
11:40 Ćwiczenia, grupa 42 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr G
Anna Majewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 40 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 236, budynek nr G
Aneta Łątka
11:40 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Magdalena Florek
11:40 Ćwiczenia, grupa 36 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Joanna Tofil
11:40 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 224, budynek nr G
Edyta Karpiuk, Aleksandra Karwacka, Anna Mahmud
11:40 Ćwiczenia, grupa 32 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 114, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
11:40 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr G
Justyna Tanajewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 28 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 26 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 207, budynek nr G
Anna Annovi
11:40 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 231, budynek nr G
Nina Ziółkowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 233, budynek nr G
Aneta Piwko
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Czajka
11:40 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 324, budynek nr G
Beata Majczak
11:40 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
11:40 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Anna Grabiec
11:40 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Beata Dąbrowska-Janů
11:40 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 205, budynek nr G

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0