Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (1-szy semestr) 201150-S
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Sektory gospodarki, rodzaje firm

Strategie rozwoju firmy

Globalizacja i polityka gospodarcza

Strategia i struktura firmy: centralizacja i decentralizacja decyzji

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek 29/ szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski 27/ szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 3
Anna Polakowska-Kapica 26/ szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo 30/ szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Aneta Łątka 27/ szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Aleksandra Czajka 28/ szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska 27/ szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk 27/ szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 116
Ewa Pobierzyn 28/ szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
Anna Majewska 28/ szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 44
Dorota Miller 28/ szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam 26/ szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Maciej Huczko, Sylwia Frankowska-Twardzisz 28/ szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 223
Magdalena Florek 28/ szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 463
Anna Przedmojska-Glińska 28/ szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 106
Renata Nowicka 27/ szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Tomczyk 27/ szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Aneta Górecka 25/ szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Monika Abbas 26/ szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 460
Renata Gołębiowska-Paroń 27/ szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek 27/ szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk 26/ szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi 26/ szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Ewa Kaliszuk 29/ szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Arco Van Ieperen 28/ szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 104 (UTW)
Magdalena Wierzbicka 28/ szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316
Izabela Godlewska 27/ szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Agata Głogowska-Mikołajczyk 27/ szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Justyna Tanajewska 28/ szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů 26/ szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 9
Małgorzata Zamojska-Kowal 27/ szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
Dominik Rudkowski 25/ szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik 27/ szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Małgorzata Michalak 25/ szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Anna Grabiec 27/ szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Beata Majczak 26/ szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Agnieszka Mikołajewska 26/ szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
Iwona Gajko-Sieklicka 25/ szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Aleksandra Karwacka 28/ szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2B(Laptop)
Anna Mahmud 29/ szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa 29/ szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 466
Aneta Piwko 29/ szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
Olga Boguś-Duszczyk 27/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.