Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) [101120-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25839 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25834 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Monika Janik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25321 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 37, budynek nr W
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25320 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21817 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21270 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr A
Aneta Górecka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21049 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 9, budynek nr A
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20983 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20981 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20980 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 111, budynek nr G
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20910 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20906 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 62 komp, budynek nr W
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20901 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr A
Hanna Zembrzuska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20870 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 116, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20864 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 322, budynek nr G
Renata Nowicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20862 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 106, budynek nr A
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20858 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20844 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 4B, budynek nr C
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20817 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Aneta Łątka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20805 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala Aula II, budynek nr C
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20795 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 43, budynek nr W
Anna Annovi
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20789 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20773 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20757 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20683 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15839 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15834 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 36, budynek nr W
Monika Janik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15321 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 37, budynek nr W
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15320 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W
Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11270 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Aneta Górecka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11049 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10985 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 9, budynek nr A
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10983 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10980 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10910 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10906 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 62 komp, budynek nr W
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10901 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Hanna Zembrzuska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10870 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10864 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 322, budynek nr G
Renata Nowicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10862 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10858 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10844 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 4B, budynek nr C
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10817 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Aneta Łątka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10805 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10795 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 43, budynek nr W
Anna Annovi
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10789 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10773 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10757 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr A
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95320 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 112, budynek nr G
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90910 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 2B(Laptop), budynek nr C
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90901 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr G

Środa

Czwartek

Piątek

Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25839 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 43, budynek nr W
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25834 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 108 komp, budynek nr G
Monika Janik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25321 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 322, budynek nr G
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 25320 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 44, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21817 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 110, budynek nr G
Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21270 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 9, budynek nr A
Aneta Górecka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21049 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5B, budynek nr C
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20983 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20981 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20980 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr A
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20910 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 62 komp, budynek nr W
Renata Gołębiowska-Paroń
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20906 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20901 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 012, budynek nr G
Hanna Zembrzuska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20870 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20864 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 111, budynek nr G
Renata Nowicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20862 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 106, budynek nr A
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20858 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 151, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20844 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5D komp, budynek nr C
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20817 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr A
Aneta Łątka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20805 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20795 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Anna Annovi
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20789 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20773 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20757 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 316, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20683 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15839 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 43, budynek nr W
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15834 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 108 komp, budynek nr G
Monika Janik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15321 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 322, budynek nr G
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 15320 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 44, budynek nr W
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 110, budynek nr G
Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11270 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 9, budynek nr A
Aneta Górecka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 11049 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10985 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5B, budynek nr C
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10983 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10980 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10910 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 62 komp, budynek nr W
Renata Gołębiowska-Paroń
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10906 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10901 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Hanna Zembrzuska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10870 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 49/50, budynek nr W
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10864 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Renata Nowicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10862 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10858 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:00 Sala 107, budynek nr G
Małgorzata Michalak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10858 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 151, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10844 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5D komp, budynek nr C
Ewa Kaliszuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10817 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Aneta Łątka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10805 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10795 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Anna Annovi
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10789 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Małgorzata Popielicka
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10773 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Magdalena Florek
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10757 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 316, budynek nr G
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 214, budynek nr G
Anna Majewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95320 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 215, budynek nr G
Beata Majczak
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90910 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 116, budynek nr A
Barbara Adam
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90901 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0