Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski I (3-ci semestr) 101130-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Bankowość: produkty i usługi bankowe, kryzys finansowy i kredytowy, instytucje finansowe i mikrofinansowe

Finansowanie przedsiębiorstw, przedsięwzięć i startupów: sposoby, przykłady

Akcje i obligacje: giełda, inwestowanie i ryzyko, fundusze inwestycyjne, inne instrumenty finansowe

Rachunkowość i raporty finansowe: rodzaje zestawień finansowych, podstawowe terminy

Rola rządu: ingerencja państwa w gospodarkę, rodzaje i rola podatków, rynki walutowe

Korespondencja handlowa: upomnienia o płatność

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

(dotyczy studiów niestacjonarnych sb-nd):

delegacje, konferencje biznesowe, spotkania, social media w biznesie, ankiety pracownicze

Przygotowanie do testu ujednoliconego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Dorota Miller 17/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
Dorota Miller 15/ szczegóły
5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam 19/ szczegóły
6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam 15/ szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska 17/ szczegóły
8 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska 20/ szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Jolanta Jaworowska 18/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
Jolanta Jaworowska 16/ szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski 19/ szczegóły
12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski 18/ szczegóły
13 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Anna Przedmojska-Glińska 18/ szczegóły
14 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Anna Przedmojska-Glińska 18/ szczegóły
17 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Justyna Ferenc-Lipa 19/ szczegóły
18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
Justyna Ferenc-Lipa 17/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska 20/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska 20/ szczegóły
23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Aleksandra Tomczyk 19/ szczegóły
24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
Aleksandra Tomczyk 16/ szczegóły
30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 2C
Maciej Huczko 19/ szczegóły
34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Magdalena Wierzbicka 19/ szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Bartosz Kraszewski 19/ szczegóły
37 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 322
Katarzyna Staniszewska, Anna Polakowska-Kapica 16/ szczegóły
38 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 1A
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 212
Katarzyna Staniszewska, Bartosz Kraszewski 18/ szczegóły
39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62
Magdalena Mazurek 20/ szczegóły
40 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 62
Magdalena Mazurek 17/ szczegóły
41 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Halina Olczyk 15/ szczegóły
42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
Halina Olczyk 19/ szczegóły
43 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Alona Bieniek 19/ szczegóły
45 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Aneta Górecka 17/ szczegóły
46 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
Aneta Górecka 16/ szczegóły
47 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Magdalena Florek 18/ szczegóły
48 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
Magdalena Florek 16/ szczegóły
50 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
Iwona Gajko-Sieklicka 17/ szczegóły
51 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk 17/ szczegóły
52 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk 18/ szczegóły
54 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
Anna Polakowska-Kapica 16/ szczegóły
55 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Anna Gelo 18/ szczegóły
57 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
Anna Mahmud 22/ szczegóły
58 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
Anna Mahmud 17/ szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jolanta Jaworowska 1/ szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Staniszewska 5/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.