Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) 101130-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Bankowość: produkty i usługi bankowe, kryzys finansowy i kredytowy, instytucje finansowe i mikrofinansowe

Finansowanie przedsiębiorstw, przedsięwzięć i startupów: sposoby, przykłady

Akcje i obligacje: giełda, inwestowanie i ryzyko, fundusze inwestycyjne, inne instrumenty finansowe

Rachunkowość i raporty finansowe: rodzaje zestawień finansowych, podstawowe terminy

Rola rządu: ingerencja państwa w gospodarkę, rodzaje i rola podatków, rynki walutowe

Korespondencja handlowa: upomnienia o płatność

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

(dotyczy studiów niestacjonarnych sb-nd):

delegacje, konferencje biznesowe, spotkania, social media w biznesie, ankiety pracownicze

Przygotowanie do testu ujednoliconego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Dorota Miller szczegóły
2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
Dorota Miller szczegóły
5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam szczegóły
6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
8 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Jolanta Jaworowska szczegóły
10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
Jolanta Jaworowska szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski szczegóły
12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
Dominik Rudkowski szczegóły
13 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
14 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
17 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska, Beata Majczak, Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska, Beata Majczak, Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Aleksandra Tomczyk, Anna Grabiec szczegóły
24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
Aleksandra Tomczyk, Anna Grabiec szczegóły
30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 2C
Maciej Huczko szczegóły
34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Magdalena Wierzbicka szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210 komp
Bartosz Kraszewski szczegóły
37 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 322
Katarzyna Staniszewska, Anna Polakowska-Kapica szczegóły
38 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 1A (Laptop)
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 212
Katarzyna Staniszewska, Bartosz Kraszewski szczegóły
39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62 komp
Magdalena Mazurek szczegóły
40 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 62 komp
Magdalena Mazurek szczegóły
41 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Halina Olczyk szczegóły
42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
Halina Olczyk szczegóły
43 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Alona Bieniek szczegóły
45 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Aneta Górecka, Anna Majewska szczegóły
46 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
Aneta Górecka, Anna Majewska szczegóły
47 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Magdalena Florek szczegóły
48 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
Magdalena Florek szczegóły
50 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
51 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
52 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
54 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
55 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Anna Gelo szczegóły
57 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
Anna Mahmud szczegóły
58 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
Anna Mahmud szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jolanta Jaworowska szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Staniszewska szczegóły
3002 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jolanta Jaworowska szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0