Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [110460-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Marcin Wajda
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 181392 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 115, budynek nr A
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 150669 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala Aula IV, budynek nr G
Izabela Zawiślińska
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 140665 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala Aula III, budynek nr G
Marta Kightley
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 130583 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala Aula V, budynek nr G
Marcin Wajda
niestandardowa częstotliwość17:10 Wykład, grupa 221392 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 115, budynek nr A
Mateusz Guzikowski
niestandardowa częstotliwość17:10 Wykład, grupa 210583 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 107, budynek nr A
Izabela Zawiślińska
niestandardowa częstotliwość17:10 Wykład, grupa 200665 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala Aula III, budynek nr G

Wtorek

Małgorzata Dworakowska-Raj
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1801392 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Krystian Jaworski
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1540669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Patrycja Graca-Gelert
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1520669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1500669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Edyta Cegielska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1420665 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 218, budynek nr A
Justyna Góral
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1400665 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Bartosz Sternal
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1320583 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 1300583 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Małgorzata Dworakowska-Raj
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1811392 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 301, budynek nr A
Joanna Karaś
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1550669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Patrycja Graca-Gelert
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1530669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 102, budynek nr A
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1510669 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr G
Justyna Góral
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1410665 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr A
Bartosz Sternal
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1330583 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 115, budynek nr A
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1310583 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr A

Środa

Marcin Wajda
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2201392 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 115, budynek nr A
Mateusz Guzikowski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2100583 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 107, budynek nr A
Justyna Góral
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2020665 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 8, budynek nr A
Bogusław Pytlik
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2000665 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 1, budynek nr A
Marcin Wajda
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 2211392 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 301, budynek nr A
Mateusz Guzikowski
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 2110583 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 107, budynek nr A
Justyna Góral
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 2030665 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 8, budynek nr A
Bogusław Pytlik
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 2010665 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 1, budynek nr A

Czwartek

Michał Gradzewicz
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 171285 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 4B, budynek nr C
Piotr Maszczyk
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 160707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula I, budynek nr G
Roman Sobiecki
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 120522 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula VI, budynek nr G
Wojciech Pacho
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 110434 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula V, budynek nr G
Bogusław Czarny
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 100077 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula II, budynek nr G
Izabela Buchowicz
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1701285 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 4B, budynek nr C
Bożena Horbaczewska
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1640707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 117, budynek nr A
Krystian Jaworski
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1620707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 115, budynek nr A
Piotr Maszczyk
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1600707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 102, budynek nr A
Grzegorz Sobiecki
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1200522 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Jakub Olipra
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1120434 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr G
Agata Sielska
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1100434 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 207, budynek nr G
Patrycja Graca-Gelert
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1020077 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 217, budynek nr A
Bogusław Czarny
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 1000077 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr A
Izabela Buchowicz
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1711285 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 4B, budynek nr C
Bożena Horbaczewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1650707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 117, budynek nr A
Krystian Jaworski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1630707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 115, budynek nr A
Piotr Maszczyk
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1610707 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 102, budynek nr A
Małgorzata Skrzek-Lubasińska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1210522 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 232, budynek nr G
Jakub Olipra
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1130434 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr G
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1110434 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 207, budynek nr G
Patrycja Graca-Gelert
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1030077 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Bogusław Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1010077 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 216, budynek nr A

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0