Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) 101120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Produkcja i logistyka - nowoczesne metody produkcji i dystrybucji

Jakość produktu i usług: systemy jakości, dobra i zła jakość

Produkt: opracowanie pomysłu na produkt, wprowadzenie produktu na rynek, cykl życia produktu, budowanie marki.

Marketing i reklama: kompozycja marketingowa, formy promocji i reklamy

Korespondencja handlowa: zapytania ofertowe.

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Korespondencja handlowa: zapytania ofertowe

Interpretacja danych liczbowych

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Dorota Miller szczegóły
2 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Dorota Miller szczegóły
4 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
5 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Barbara Adam szczegóły
7 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Katarzyna Staniszewska szczegóły
8 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 43
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Katarzyna Staniszewska szczegóły
9 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
10 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
11 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
12 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
13 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
14 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
15 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 3
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Magdalena Mazurek szczegóły
16 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 3
Magdalena Mazurek szczegóły
17 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
18 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
19 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Jolanta Jaworowska szczegóły
20 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Jolanta Jaworowska szczegóły
21 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Alona Bieniek szczegóły
22 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Alona Bieniek szczegóły
23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Edyta Karpiuk szczegóły
24 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Edyta Karpiuk szczegóły
25 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
26 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Monika Janik szczegóły
28 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Monika Janik szczegóły
29 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 60
Aneta Górecka szczegóły
30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 60
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Aneta Górecka szczegóły
31 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Izabela Godlewska szczegóły
32 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Izabela Godlewska szczegóły
33 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
34 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
35 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Anna Mahmud szczegóły
36 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Anna Mahmud szczegóły
39 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2E
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
40 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2E
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Halina Olczyk szczegóły
42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Halina Olczyk szczegóły
43 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Małgorzata Michalak szczegóły
44 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Małgorzata Michalak szczegóły
45 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Anna Gelo szczegóły
46 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
Anna Gelo szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0