Plan zajęć przedmiotu Wstęp do informatyki gospodarczej [110530-D] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksander Wassilew
13:30
Laboratorium, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 12, budynek nr B
Krystyna Polańska
13:30
Laboratorium, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 2D, budynek nr C
Marek Derda
13:30
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 113, budynek nr A
Anna Rokicka-Broniatowska
13:30
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 60, budynek nr W
Dariusz Nojszewski, Andrzej Schab
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 16, budynek nr DS1
Aleksander Wassilew
15:20
Laboratorium, grupa 14
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 12, budynek nr B
Krystian Maciejca
15:20
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
Marek Derda
15:20
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 113, budynek nr A
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 60, budynek nr W
Krystyna Polańska
15:20
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 2D, budynek nr C
Aleksander Wassilew
17:10
Laboratorium, grupa 15
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 12, budynek nr B
Krystian Maciejca
17:10
Laboratorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
Marek Derda
17:10
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 113, budynek nr A
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 60, budynek nr W
Krystyna Polańska
17:10
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 2D, budynek nr C
Wtorek
Aleksander Wassilew
17:10
Laboratorium, grupa 26
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 3E, budynek nr C
Dariusz Nojszewski
17:10
Laboratorium, grupa 24
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 3D, budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10
Laboratorium, grupa 22
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 60, budynek nr W
Marek Derda
17:10
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 5D, budynek nr C
Rafał Raczko
17:10
Laboratorium, grupa 18
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 235, budynek nr G
Ryszard Szupiluk
17:10
Laboratorium, grupa 16
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 12, budynek nr B
Aleksander Wassilew
19:00
Laboratorium, grupa 27
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 3E, budynek nr C
Dariusz Nojszewski
19:00
Laboratorium, grupa 25
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 3D, budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
19:00
Laboratorium, grupa 23
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 60, budynek nr W
Marek Derda
19:00
Laboratorium, grupa 21
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 5D, budynek nr C
Rafał Raczko
19:00
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 235, budynek nr G
Ryszard Szupiluk
19:00
Laboratorium, grupa 17
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 12, budynek nr B
Środa
Czwartek
Anna Rokicka-Broniatowska
13:30
Laboratorium, grupa 37
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 60, budynek nr W
Marek Derda
13:30
Laboratorium, grupa 34
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 5D, budynek nr C
Aleksander Wassilew
13:30
Laboratorium, grupa 31
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 113, budynek nr A
Krystyna Polańska
13:30
Laboratorium, grupa 28
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20
Laboratorium, grupa 38
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 60, budynek nr W
Aleksander Wassilew
15:20
Laboratorium, grupa 32
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 108, budynek nr G
Krystyna Polańska
15:20
Laboratorium, grupa 29
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Aleksander Wassilew
17:10
Laboratorium, grupa 33
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 108, budynek nr G
Krystyna Polańska
17:10
Laboratorium, grupa 30
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- B — budynek B (Biblioteka)
- C — budynek C
- DS1 — Dom Studenta nr 1 Sabinki
- G — budynek G (główny)
- W — budynek W