Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mikroekonomia I [110500-D] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Piotr Maszczyk
11:40 Wykład, grupa 6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala Aula I, budynek nr G
Marcin Wajda
11:40 Wykład, grupa 4 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala Aula IV, budynek nr G
Izabela Zawiślińska
11:40 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala Aula III, budynek nr G
Bogusław Czarny
11:40 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala Aula VI, budynek nr G

Wtorek

Bożena Horbaczewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 63 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Piotr Maszczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 61 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Joanna Marczakowska-Proczka
11:40 Ćwiczenia, grupa 43 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Anna Duszak
11:40 Ćwiczenia, grupa 41 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Edyta Cegielska
11:40 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Justyna Góral
11:40 Ćwiczenia, grupa 21 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Bogusław Czarny
11:40 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Patrycja Graca-Gelert
11:40 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 214, budynek nr G
Bożena Horbaczewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 64 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 117, budynek nr A
Piotr Maszczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 62 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 115, budynek nr A
Joanna Marczakowska-Proczka
13:30 Ćwiczenia, grupa 44 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr A
Anna Duszak
13:30 Ćwiczenia, grupa 42 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Edyta Cegielska
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 102, budynek nr A
Justyna Góral
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 1, budynek nr A
Bogusław Czarny
13:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Patrycja Graca-Gelert
13:30 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 214, budynek nr G
Wojciech Pacho
15:20 Wykład, grupa 7 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala Aula I, budynek nr G
Bogusław Czarny, Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20 Wykład, grupa 5 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala Aula IV, budynek nr G
Marcin Wajda
15:20 Wykład, grupa 3 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala Aula B, budynek nr G

Środa

Jakub Olipra
13:30 Ćwiczenia, grupa 73 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 112, budynek nr G
Agata Sielska
13:30 Ćwiczenia, grupa 71 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr G
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 53 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr G
Sylwia Domańska
13:30 Ćwiczenia, grupa 51 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 012, budynek nr G
Anna Duszak
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 210, budynek nr G
Aleksandra Szarek-Piaskowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 31 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 219, budynek nr A
Jakub Olipra
15:20 Ćwiczenia, grupa 74 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 112, budynek nr G
Agata Sielska
15:20 Ćwiczenia, grupa 72 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 107, budynek nr G
Bożena Horbaczewska
15:20 Ćwiczenia, grupa 54 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr G
Sylwia Domańska
15:20 Ćwiczenia, grupa 52 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 012, budynek nr G
Anna Duszak
15:20 Ćwiczenia, grupa 34 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G
Aleksandra Szarek-Piaskowska
15:20 Ćwiczenia, grupa 32 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 219, budynek nr A

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0