Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Matematyka [110490-D] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Maria Ekes
9:50 Wykład, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala Aula II, budynek nr G
Justyna Winnicka
9:50 Wykład, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala Aula IV, budynek nr G
Artur Bryk
9:50 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala Aula I, budynek nr G
Agata Boratyńska
9:50 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala Aula III, budynek nr G

Wtorek

Środa

Ewa Kosycarz
8:00 Ćwiczenia, grupa 53 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 301, budynek nr A
Maria Ekes
8:00 Ćwiczenia, grupa 51 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 219, budynek nr A
Piotr Lipiński
8:00 Ćwiczenia, grupa 45 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 218, budynek nr A
Marek Męczarski
8:00 Ćwiczenia, grupa 43 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 217, budynek nr A
Justyna Winnicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 41 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 216, budynek nr A
Mariusz Kozakiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 117, budynek nr A
Artur Bryk
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 115, budynek nr A
Adam Chudziak, Dorota Juszczak
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 107, budynek nr A
Agata Boratyńska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 1, budynek nr A
Piotr Lipiński
10:45 Ćwiczenia, grupa 55 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 218, budynek nr A
Ewa Kosycarz
10:45 Ćwiczenia, grupa 54 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Maria Ekes
10:45 Ćwiczenia, grupa 52 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 219, budynek nr A
Marek Męczarski
10:45 Ćwiczenia, grupa 44 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 217, budynek nr A
Justyna Winnicka
10:45 Ćwiczenia, grupa 42 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 216, budynek nr A
Mariusz Kozakiewicz
10:45 Ćwiczenia, grupa 24 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Artur Bryk
10:45 Ćwiczenia, grupa 22 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Dorota Juszczak, Anna Sznajderska, Małgorzata Wrzosek
10:45 Ćwiczenia, grupa 14 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Agata Boratyńska
10:45 Ćwiczenia, grupa 12 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 1, budynek nr A

Czwartek

Tatiana Odzijewicz
11:40 Wykład, grupa 7 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula I, budynek nr G
Sławomir Dorosiewicz
11:40 Wykład, grupa 6 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula II, budynek nr G
Barbara Kowalczyk
11:40 Wykład, grupa 3 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula III, budynek nr G

Piątek

Joanna Franaszek
11:40 Ćwiczenia, grupa 73 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 219, budynek nr A
Tatiana Odzijewicz
11:40 Ćwiczenia, grupa 71 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 216, budynek nr A
Mirosława Gajewska, Ewa Syczewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 63 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 012, budynek nr G
Monika Dędys
11:40 Ćwiczenia, grupa 61 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 105, budynek nr A
Andrzej Stryjek
11:40 Ćwiczenia, grupa 35 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 107, budynek nr A
Małgorzata Wrzosek
11:40 Ćwiczenia, grupa 33 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 102, budynek nr A
Barbara Kowalczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 31 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 1, budynek nr A
Monika Dędys
14:25 Ćwiczenia, grupa 74 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 219, budynek nr A
Tatiana Odzijewicz
14:25 Ćwiczenia, grupa 72 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 216, budynek nr A
Mirosława Gajewska, Ewa Syczewska
14:25 Ćwiczenia, grupa 64 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 012, budynek nr G
Sławomir Dorosiewicz
14:25 Ćwiczenia, grupa 62 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Małgorzata Wrzosek
14:25 Ćwiczenia, grupa 34 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 102, budynek nr A
Barbara Kowalczyk
14:25 Ćwiczenia, grupa 32 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 1, budynek nr A

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0