Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) [102420-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Bagińska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 90790 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 15:10 Sala 216, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 90876 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 115, budynek nr A

Wtorek

Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10977 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 223, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10887 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10877 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 219, budynek nr A
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10876 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10875 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Barbara Czerska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10872 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr A
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10846 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Ewa Michalik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10832 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 231, budynek nr G
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10831 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10828 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 012, budynek nr G
Katarzyna Karwowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10819 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10816 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 224, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10811 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 2B(Laptop), budynek nr C
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10796 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10775 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10762 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20977 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 223, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20887 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20877 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20876 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20875 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Barbara Czerska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20872 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20846 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Ewa Michalik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20832 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 231, budynek nr G
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20831 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20828 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Katarzyna Karwowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20819 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20816 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20811 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 2B(Laptop), budynek nr C
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20796 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20775 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20762 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 70876 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 116, budynek nr A

Środa

Czwartek

Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 90876 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 205, budynek nr G

Piątek

Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10977 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 61 komp, budynek nr W
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10887 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 231, budynek nr G
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10877 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 219, budynek nr A
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10876 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10875 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Barbara Czerska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10872 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr G
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10846 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Ewa Michalik
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10832 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr A
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10831 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10828 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 116, budynek nr A
Katarzyna Karwowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10819 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10816 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr A
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10811 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 223, budynek nr G
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10796 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10775 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 217, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10762 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 215, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20977 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 61 komp, budynek nr W
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20887 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 231, budynek nr G
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20877 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20876 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20875 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Barbara Czerska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20872 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20846 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Ewa Michalik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20832 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20831 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20828 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr A
Katarzyna Karwowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20819 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20816 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20811 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 223, budynek nr G
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20796 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20775 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20762 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 215, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 70876 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr G
Anna Bagińska
niestandardowa częstotliwość13:30 Ćwiczenia, grupa 90790 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0