Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) [101110-D] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Anna Gelo
8:00 Ćwiczenia, grupa 46 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Małgorzata Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 44 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 324, budynek nr G
Halina Olczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
8:00 Ćwiczenia, grupa 40 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Renata Nowicka, Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 38 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 106, budynek nr A
Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 36 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 34 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Monika Abbas
8:00 Ćwiczenia, grupa 32 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2E, budynek nr C
Aneta Górecka
8:00 Ćwiczenia, grupa 30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 61, budynek nr W
Monika Janik
8:00 Ćwiczenia, grupa 28 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 205, budynek nr G
Edyta Karpiuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 24 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 3C, budynek nr C
Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2C, budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 214, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Anna Gelo
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Małgorzata Michalak
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Renata Nowicka, Ewa Pobierzyn
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W
Monika Abbas
9:50 Ćwiczenia, grupa 31 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2E, budynek nr C
Aneta Górecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 61, budynek nr W
Monika Janik
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Alona Bieniek
9:50 Ćwiczenia, grupa 21 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Magdalena Mazurek
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Maciej Huczko
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 3C, budynek nr C
Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2C, budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 214, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A

Środa

Czwartek

Piątek

Anna Gelo
8:00 Ćwiczenia, grupa 46 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr A
Małgorzata Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 44 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Halina Olczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 42 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń
8:00 Ćwiczenia, grupa 40 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 2E, budynek nr C
Renata Nowicka, Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 38 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 106, budynek nr A
Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 36 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 34 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Monika Abbas
8:00 Ćwiczenia, grupa 32 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr A
Aneta Górecka
8:00 Ćwiczenia, grupa 30 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr A
Monika Janik
8:00 Ćwiczenia, grupa 28 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 205, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 26 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 214, budynek nr G
Edyta Karpiuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 324, budynek nr G
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 3, budynek nr W
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 3C, budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 43, budynek nr W
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Anna Gelo
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Małgorzata Michalak
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 2E, budynek nr C
Renata Nowicka, Ewa Pobierzyn
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Anna Polakowska-Kapica
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Monika Abbas
9:50 Ćwiczenia, grupa 31 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Aneta Górecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Monika Janik
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50 Ćwiczenia, grupa 25 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 214, budynek nr G
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Alona Bieniek
9:50 Ćwiczenia, grupa 21 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Magdalena Mazurek
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 3, budynek nr W
Maciej Huczko
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 3C, budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 43, budynek nr W
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0