Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) [101110-D] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 58 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 37, budynek nr W
Ewa Kaliszuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 56 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 54 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Edyta Karpiuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 52 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 43, budynek nr W
Iwona Gajko-Sieklicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 50 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Monika Janik
8:00 Ćwiczenia, grupa 48 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Aneta Górecka
8:00 Ćwiczenia, grupa 46 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Anna Annovi
8:00 Ćwiczenia, grupa 44 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Halina Olczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Izabela Godlewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 40 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 38 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2E, budynek nr C
Aneta Łątka
8:00 Ćwiczenia, grupa 36 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 34 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Małgorzata Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 24 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 111, budynek nr G
Dominik Rudkowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr A
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr A
Anna Durko
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 57 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 37, budynek nr W
Ewa Kaliszuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 55 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
9:50 Ćwiczenia, grupa 53 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 51 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 43, budynek nr W
Iwona Gajko-Sieklicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 49 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Monika Janik
9:50 Ćwiczenia, grupa 47 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Aneta Górecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Anna Annovi
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Izabela Godlewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Joanna Tofil
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2E, budynek nr C
Aneta Łątka
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Maciej Huczko
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 36, budynek nr W
Małgorzata Michalak
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Dominik Rudkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Anna Durko
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A

Środa

Czwartek

Piątek

Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 58 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 56 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 54 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 324, budynek nr G
Edyta Karpiuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 52 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 50 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Monika Janik
8:00 Ćwiczenia, grupa 48 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Aneta Górecka
8:00 Ćwiczenia, grupa 46 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 316, budynek nr G
Anna Annovi
8:00 Ćwiczenia, grupa 44 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 219, budynek nr A
Halina Olczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 42 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 43, budynek nr W
Izabela Godlewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 40 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 38 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Aneta Łątka
8:00 Ćwiczenia, grupa 36 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 110, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 34 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 217, budynek nr A
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 30 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Małgorzata Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Dominik Rudkowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 62, budynek nr W
Jolanta Jaworowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 44, budynek nr W
Agnieszka Mikołajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Anna Durko
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 111, budynek nr G
Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 57 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 55 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
9:50 Ćwiczenia, grupa 53 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 51 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 49 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Monika Janik
9:50 Ćwiczenia, grupa 47 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Aneta Górecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 316, budynek nr G
Anna Annovi
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 43, budynek nr W
Izabela Godlewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Joanna Tofil
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Aneta Łątka
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 110, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
9:50 Ćwiczenia, grupa 33 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Maciej Huczko
9:50 Ćwiczenia, grupa 29 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50 Ćwiczenia, grupa 27 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 213, budynek nr A
Małgorzata Michalak
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Dominik Rudkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 62, budynek nr W
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 44, budynek nr W
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Anna Durko
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0