Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) 101130-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Bankowość: produkty i usługi bankowe, kryzys finansowy i kredytowy, instytucje finansowe i mikrofinansowe

Finansowanie przedsiębiorstw, przedsięwzięć i startupów: sposoby, przykłady

Akcje i obligacje: giełda, inwestowanie i ryzyko, fundusze inwestycyjne, inne instrumenty finansowe

Rachunkowość i raporty finansowe: rodzaje zestawień finansowych, podstawowe terminy

Rola rządu: ingerencja państwa w gospodarkę, rodzaje i rola podatków, rynki walutowe

Korespondencja handlowa: upomnienia o płatność

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przekład tekstu pisanego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Dorota Miller szczegóły
2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Dorota Miller szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Katarzyna Staniszewska szczegóły
13 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
14 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Magdalena Mazurek szczegóły
16 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
Magdalena Mazurek szczegóły
17 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 107
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Jolanta Jaworowska szczegóły
20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
Jolanta Jaworowska szczegóły
21 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Alona Bieniek szczegóły
22 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 111
Alona Bieniek szczegóły
23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
25 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
26 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 210
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
27 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Aleksandra Tomczyk szczegóły
28 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 230
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
Aleksandra Tomczyk szczegóły
29 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Katarzyna Galicka szczegóły
30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 112
Katarzyna Galicka szczegóły
31 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43
Izabela Godlewska szczegóły
32 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 43
Izabela Godlewska szczegóły
33 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Magdalena Florek szczegóły
34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 105
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 210
Magdalena Florek szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Anna Mahmud szczegóły
36 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Anna Mahmud szczegóły
39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
40 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 103
Katarzyna Staniszewska szczegóły
41 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Halina Olczyk szczegóły
42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 012
Halina Olczyk szczegóły
43 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
44 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 103
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
45 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Anna Gelo szczegóły
46 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 107
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
Anna Gelo szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Małgorzata Michalak szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0