Grupa |
Termin(y) |
Prowadzący |
Akcje |
1 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
Dom Studenta nr 1 Sabinki,
sala 16
|
Dariusz Nojszewski, Andrzej Schab |
szczegóły
|
2 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
budynek C,
sala 2D
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
3 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
budynek C,
sala 2D
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
4 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
5 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
6 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
7 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
budynek A,
sala 113
|
Marek Derda |
szczegóły
|
8 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
budynek A,
sala 113
|
Marek Derda |
szczegóły
|
9 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
budynek A,
sala 113
|
Marek Derda |
szczegóły
|
10 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
budynek C,
sala 2D
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
11 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 116
|
Krystian Maciejca |
szczegóły
|
12 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 116
|
Krystian Maciejca |
szczegóły
|
13 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
budynek B (Biblioteka),
sala 12
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
14 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
budynek B (Biblioteka),
sala 12
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
15 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
budynek B (Biblioteka),
sala 12
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
16 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek B (Biblioteka),
sala 12
|
Ryszard Szupiluk |
szczegóły
|
17 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek B (Biblioteka),
sala 12
|
Ryszard Szupiluk |
szczegóły
|
18 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 235
|
Rafał Raczko |
szczegóły
|
19 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek G (główny),
sala 235
|
Rafał Raczko |
szczegóły
|
20 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek C,
sala 5D
|
Marek Derda |
szczegóły
|
21 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek C,
sala 5D
|
Marek Derda |
szczegóły
|
22 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
23 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
24 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek C,
sala 3D
|
Dariusz Nojszewski |
szczegóły
|
25 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek C,
sala 3D
|
Dariusz Nojszewski |
szczegóły
|
26 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
budynek C,
sala 3E
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
27 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
budynek C,
sala 3E
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
28 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
budynek C,
sala 4D (Matlab)
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
29 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
budynek C,
sala 4D (Matlab)
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
30 |
każdy czwartek, 17:10 - 18:50,
budynek C,
sala 4D (Matlab)
|
Krystyna Polańska |
szczegóły
|
31 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
budynek A,
sala 113
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
32 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 108
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
33 |
każdy czwartek, 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 108
|
Aleksander Wassilew |
szczegóły
|
34 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
budynek C,
sala 5D
|
Marek Derda |
szczegóły
|
37 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
38 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
budynek W,
sala 60
|
Anna Rokicka-Broniatowska |
szczegóły
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.