Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wstęp do informatyki gospodarczej [110530-D] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Aleksander Wassilew
13:30 Laboratorium, grupa 33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
13:30 Laboratorium, grupa 10 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 62, budynek nr W
Marek Derda
13:30 Laboratorium, grupa 7 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 16, budynek nr DS1
Andrzej Schab
13:30 Laboratorium, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 2D, budynek nr C
Krystyna Polańska
13:30 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 12, budynek nr B
Aleksander Wassilew
15:20 Laboratorium, grupa 34 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20 Laboratorium, grupa 11 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 62, budynek nr W
Marek Derda
15:20 Laboratorium, grupa 8 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 16, budynek nr DS1
Andrzej Schab
15:20 Laboratorium, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 2D, budynek nr C
Krystyna Polańska
15:20 Laboratorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 12, budynek nr B
Aleksander Wassilew
17:10 Laboratorium, grupa 35 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10 Laboratorium, grupa 12 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 62, budynek nr W
Marek Derda
17:10 Laboratorium, grupa 9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 16, budynek nr DS1
Andrzej Schab
17:10 Laboratorium, grupa 6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 2D, budynek nr C
Krystyna Polańska
17:10 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 12, budynek nr B

Wtorek

Rafał Raczko
17:10 Laboratorium, grupa 19 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 235, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10 Laboratorium, grupa 17 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 61, budynek nr W
Andrzej Schab
17:10 Laboratorium, grupa 15 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 16, budynek nr DS1
Krystyna Polańska
17:10 Laboratorium, grupa 13 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 12, budynek nr B
Aleksander Wassilew
19:00 Laboratorium, grupa 36 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 113, budynek nr A
Rafał Raczko
19:00 Laboratorium, grupa 20 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 235, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
19:00 Laboratorium, grupa 18 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 61, budynek nr W
Andrzej Schab
19:00 Laboratorium, grupa 16 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 16, budynek nr DS1
Krystyna Polańska
19:00 Laboratorium, grupa 14 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 12, budynek nr B

Środa

Czwartek

Romuald Rzeszutko
13:30 Laboratorium, grupa 30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 2D, budynek nr C
Marek Derda
13:30 Laboratorium, grupa 27 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 108, budynek nr G
Andrzej Schab
13:30 Laboratorium, grupa 24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 16, budynek nr DS1
Aleksander Wassilew
13:30 Laboratorium, grupa 21 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 12, budynek nr B
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20 Laboratorium, grupa 31 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 62, budynek nr W
Marek Derda
15:20 Laboratorium, grupa 28 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 108, budynek nr G
Andrzej Schab
15:20 Laboratorium, grupa 25 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 16, budynek nr DS1
Aleksander Wassilew
15:20 Laboratorium, grupa 22 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 12, budynek nr B
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10 Laboratorium, grupa 32 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 62, budynek nr W
Marek Derda
17:10 Laboratorium, grupa 29 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 108, budynek nr G
Andrzej Schab
17:10 Laboratorium, grupa 26 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 16, budynek nr DS1
Aleksander Wassilew
17:10 Laboratorium, grupa 23 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 12, budynek nr B

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0