Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [110460-D] Semestr letni 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Małgorzata Dworakowska-Raj, Sebastian Wawrzak
15:20 Wykład, grupa 16 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Marcin Wajda
15:20 Wykład, grupa 15 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20 Wykład, grupa 10 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00

Wtorek

Sebastian Wawrzak
11:40 Ćwiczenia, grupa 34 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40 Ćwiczenia, grupa 32 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Adam Pigoń
11:40 Ćwiczenia, grupa 30 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Marcin Wajda
11:40 Ćwiczenia, grupa 28 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Bożena Horbaczewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Sebastian Wawrzak
13:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Małgorzata Dworakowska-Raj
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Adam Pigoń
13:30 Ćwiczenia, grupa 31 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Marcin Wajda
13:30 Ćwiczenia, grupa 29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Bożena Horbaczewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 13:30 - 15:10

Środa

Czwartek

Piotr Maszczyk
11:40 Wykład, grupa 11 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Marta Kightley
11:40 Wykład, grupa 8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Wojciech Pacho
11:40 Wykład, grupa 6 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Bogusław Czarny
11:40 Wykład, grupa 2 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Bożena Horbaczewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Piotr Maszczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Renata Wojciechowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Lidia Dzierżek
13:30 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Jakub Olipra
13:30 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Agata Sielska
13:30 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Krystian Jaworski
13:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Bogusław Czarny
13:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Bożena Horbaczewska
15:20 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Piotr Maszczyk
15:20 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Renata Wojciechowska
15:20 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Lidia Dzierżek
15:20 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Jakub Olipra
15:20 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Agata Sielska
15:20 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Bogusław Czarny
15:20 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 15:20 - 17:00

Piątek

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0