Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) [102440-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20977 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 3D, budynek nr C
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20887 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Lidia Staworzyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20881 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20879 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20877 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20876 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr A
Maria Taborowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20848 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 225, budynek nr G
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20846 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 222, budynek nr A
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20831 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20828 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20827 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20816 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20811 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr G
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20796 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Elżbieta Łabińska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20702 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10977 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 3D, budynek nr C
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10887 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Lidia Staworzyńska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10881 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 111, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10879 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 219, budynek nr A
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10877 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10876 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr A
Maria Taborowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10848 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 225, budynek nr G
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10831 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr A
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10828 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10827 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 230, budynek nr G
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10816 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 106, budynek nr A
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10796 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 103, budynek nr A
Anna Bagińska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10790 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula I, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10775 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 231, budynek nr G
Elżbieta Łabińska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10702 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr G

Wtorek

Środa

Czwartek

Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20977 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 223, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20887 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 61, budynek nr W
Renata Jagaczewska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20884 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 36, budynek nr W
Lidia Staworzyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20881 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20879 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20877 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20876 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Maria Taborowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20848 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 110, budynek nr G
Renata Suszczyńska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20846 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20831 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 3, budynek nr W
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20828 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 37, budynek nr W
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20827 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20816 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20811 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20796 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Elżbieta Łabińska
niestandardowa częstotliwość9:50 Ćwiczenia, grupa 20702 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10977 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 223, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10887 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 61, budynek nr W
Renata Jagaczewska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10884 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 36, budynek nr W
Lidia Staworzyńska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10881 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 111, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10879 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Joanna Popławska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10877 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Diana Rezner
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10876 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 207, budynek nr G
Maria Taborowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10848 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 110, budynek nr G
Justyna Meder
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10831 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 3, budynek nr W
Magdalena Makowska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10828 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 37, budynek nr W
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10827 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr G
Izabella Kaczor
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10816 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 230, budynek nr G
Justyna Cholewa
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10796 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 112, budynek nr G
Anna Bagińska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10790 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 224, budynek nr G
Zofia Rak
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10775 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 235, budynek nr G
Elżbieta Łabińska
niestandardowa częstotliwość11:40 Ćwiczenia, grupa 10702 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala 103, budynek nr A

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0