Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (3. semestr) [102430-D] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Renata Jagaczewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 32 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Magdalena Makowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 223, budynek nr G
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Justyna Cholewa
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Diana Rezner
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 110, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 5E, budynek nr C
Ewa Michalik
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Barbara Czerska
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Lidia Staworzyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 31 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 225, budynek nr G
Joanna Popławska
11:40 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 207, budynek nr G
Zofia Rak
11:40 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Magdalena Makowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 25 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 223, budynek nr G
Renata Jagaczewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 23 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Justyna Meder
11:40 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr G
Izabella Kaczor
11:40 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 218, budynek nr A
Justyna Cholewa
11:40 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Diana Rezner
11:40 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 110, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
11:40 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
11:40 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 5E, budynek nr C
Ewa Michalik
11:40 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
11:40 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 230, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
11:40 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 111, budynek nr G

Wtorek

Środa

Czwartek

Renata Jagaczewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 32 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Magdalena Makowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Justyna Cholewa
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 231, budynek nr G
Ewa Michalik
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 61, budynek nr W
Barbara Czerska
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 111, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 31 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Joanna Popławska
11:40 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 230, budynek nr G
Zofia Rak
11:40 Ćwiczenia, grupa 27 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Makowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 25 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 8, budynek nr A
Renata Jagaczewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr G
Justyna Meder
11:40 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 103, budynek nr A
Izabella Kaczor
11:40 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr G
Justyna Cholewa
11:40 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 012, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
11:40 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
11:40 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
11:40 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 231, budynek nr G
Ewa Michalik
11:40 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 61, budynek nr W
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
11:40 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
11:40 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 111, budynek nr G

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0