Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) 102420-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Rynek pracy, poszukiwanie pracy, list motywacyjny, życiorys, rozmowa kwalifikacyjna

Sektory gospodarki- zadania, działy

Bezrobocie, przyczyny i skutki, sposoby przeciwdziałania

Gospodarka Polski oraz krajów niemieckojęzycznych

Aktualne wiadomości o tematyce ekonomiczno-społecznej i politycznej

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 116
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 115
Dorota Maciejuk szczegóły
2 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 116
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 115
Dorota Maciejuk szczegóły
3 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 215
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Małgorzata Stanisławska szczegóły
4 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 215
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Małgorzata Stanisławska szczegóły
5 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Grażyna Szurczak szczegóły
6 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Grażyna Szurczak szczegóły
7 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Emilia Dąbrowska szczegóły
8 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Sylwia Bochenek-Roik szczegóły
9 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
Joanna Popławska szczegóły
10 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Joanna Popławska szczegóły
11 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Sylwia Zawitaj-Jerzewska szczegóły
12 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Sylwia Zawitaj-Jerzewska szczegóły
13 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 103
Jolanta Jasińska-Dunalewicz szczegóły
14 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 103
Jolanta Jasińska-Dunalewicz szczegóły
15 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316
Justyna Cholewa szczegóły
16 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316
Justyna Cholewa szczegóły
17 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 225
Izabella Kaczor szczegóły
18 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
Izabella Kaczor szczegóły
19 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Justyna Meder szczegóły
20 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Justyna Meder szczegóły
21 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Ewa Michalik szczegóły
22 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Ewa Michalik szczegóły
23 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Renata Suszczyńska szczegóły
24 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Renata Suszczyńska szczegóły
25 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 225
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Magdalena Makowska szczegóły
26 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Magdalena Makowska szczegóły
27 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Renata Jagaczewska szczegóły
28 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Renata Jagaczewska szczegóły
29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
każdy piątek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 215
Diana Rezner szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0