Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język niemiecki II (1-szy semestr) 102410-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Studia wyższe (problemy, możliwości)

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Stypendia zagraniczne, mobilność w życiu studenckim i zawodowym

Formy zamieszkania studentów

Rola i znaczenie mediów w życiu prywatnym i zawodowym

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Dorota Maciejuk 21/ szczegóły
2 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Dorota Maciejuk 18/ szczegóły
3 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 223
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 116
Zofia Rak 18/ szczegóły
4 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 223
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 116
Zofia Rak 15/ szczegóły
5 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Justyna Cholewa, Agnieszka Kamińska, Grażyna Szurczak 17/ szczegóły
6 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Justyna Cholewa, Agnieszka Kamińska, Grażyna Szurczak 17/ szczegóły
7 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Sylwia Bochenek-Roik 17/ szczegóły
8 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
Sylwia Bochenek-Roik 18/ szczegóły
9 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Barbara Czerska 16/ szczegóły
10 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Emilia Dąbrowska 15/ szczegóły
11 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
Joanna Popławska, Grażyna Szurczak 21/ szczegóły
12 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
Joanna Popławska, Grażyna Szurczak 16/ szczegóły
13 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 115
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Jolanta Jasińska-Dunalewicz 17/ szczegóły
14 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 115
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Jolanta Jasińska-Dunalewicz 19/ szczegóły
15 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 106
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Sylwia Zawitaj-Jerzewska 16/ szczegóły
16 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
Sylwia Zawitaj-Jerzewska 18/ szczegóły
17 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 215
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Małgorzata Stanisławska 17/ szczegóły
18 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 215
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Małgorzata Stanisławska 16/ szczegóły
19 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Izabella Kaczor 19/ szczegóły
20 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Izabella Kaczor 19/ szczegóły
21 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Renata Suszczyńska, Grażyna Szurczak, Renata Jagaczewska 20/ szczegóły
22 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Renata Suszczyńska, Ewa Michalik, Grażyna Szurczak, Renata Jagaczewska 20/ szczegóły
23 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 225
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Diana Rezner 16/ szczegóły
24 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Diana Rezner 24/ szczegóły
25 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 115
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
Justyna Meder 16/ szczegóły
26 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 115
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Justyna Meder 18/ szczegóły
27 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 103
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Magdalena Makowska 15/ szczegóły
28 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 103
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Magdalena Makowska 19/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.