Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia II [110470-D] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jacek Suda
13:30 Wykład, grupa 10 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala Aula II, budynek nr G
Michał Gradzewicz
13:30 Wykład, grupa 9 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala Aula VII, budynek nr G
Małgorzata Pawłowska
13:30 Wykład, grupa 8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala Aula V, budynek nr G
Wojciech Pacho
13:30 Wykład, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala Aula IV, budynek nr G

Wtorek

Paweł Kopiec
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 35 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 231, budynek nr G
Paweł Kopiec
raz na dwa tygodnie - nieparzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 34 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00 Sala 231, budynek nr G
Jacek Suda
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 31 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 212, budynek nr G
Jacek Suda
raz na dwa tygodnie - nieparzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 30 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00 Sala 212, budynek nr G
Michał Gradzewicz
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 26 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Michał Gradzewicz
raz na dwa tygodnie - nieparzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 25 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Marcin Grzelak
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 22 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr A
Marcin Grzelak
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 21 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr A
Jakub Olipra
raz na dwa tygodnie - parzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 9 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr A
Jakub Olipra
raz na dwa tygodnie - nieparzyste15:20 Ćwiczenia, grupa 8 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr A
Paweł Kopiec
raz na dwa tygodnie - parzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 37 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50 Sala 231, budynek nr G
Paweł Kopiec
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 36 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50 Sala 231, budynek nr G
Jacek Suda
raz na dwa tygodnie - parzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 33 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr G
Jacek Suda
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 32 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr G
Hanna Cichy
raz na dwa tygodnie - parzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 29 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr A
Sonia Buchholtz
raz na dwa tygodnie - parzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 28 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50 Sala 105, budynek nr A
Sonia Buchholtz
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 27 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50 Sala 105, budynek nr A
Eliza Ostropolska-Kubik
raz na dwa tygodnie - parzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 24 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50 Sala 211, budynek nr A
Aleksandra Staniszewska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:10 Ćwiczenia, grupa 23 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50 Sala 211, budynek nr A

Środa

Piotr Maszczyk
8:00 Wykład, grupa 6 każda środa, 8:00 - 9:40 Sala Aula I, budynek nr G
Bogusław Czarny
8:00 Wykład, grupa 1 każda środa, 8:00 - 9:40 Sala Aula III, budynek nr G
Piotr Maszczyk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 13 co druga środa (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Piotr Maszczyk
raz na dwa tygodnie - nieparzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 12 co druga środa (nieparzyste), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Bożena Horbaczewska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 2 co druga środa (nieparzyste), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Bożena Horbaczewska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 1 co druga środa (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 209, budynek nr A
Krystian Jaworski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:40 Ćwiczenia, grupa 15 co druga środa (nieparzyste), 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Krystian Jaworski
raz na dwa tygodnie - parzyste11:40 Ćwiczenia, grupa 14 co druga środa (parzyste), 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Bogusław Czarny
raz na dwa tygodnie - parzyste11:40 Ćwiczenia, grupa 4 co druga środa (parzyste), 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Bogusław Czarny
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:40 Ćwiczenia, grupa 3 co druga środa (nieparzyste), 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Bożena Horbaczewska
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Ćwiczenia, grupa 18 co druga środa (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr A
Bożena Horbaczewska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste13:30 Ćwiczenia, grupa 17 co druga środa (nieparzyste), 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr A
Adam Czerniak
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Ćwiczenia, grupa 16 co druga środa (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A
Bogusław Czarny
raz na dwa tygodnie - nieparzyste13:30 Ćwiczenia, grupa 5 co druga środa (nieparzyste), 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A

Czwartek

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0