Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski I (4-ty semestr) 101140-P
Plan zajęć - Semestr letni 2019/20


Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-18 - 2020-05-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:50, gr.10683
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.10859
Ćwiczenia (103 bud.G), Dorota Miller
9:50, gr.10684
Ćwiczenia (232 bud.G), Halina Olczyk
9:50, gr.11817
Ćwiczenia (62 bud.W), Joanna Tofil
9:50, gr.11269
Ćwiczenia (325 bud.G), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.11243
Ćwiczenia (301 bud.A), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.11183
Ćwiczenia (107 bud.A), Alona Bieniek
9:50, gr.11046
Ćwiczenia (5E bud.C), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.10985
Ćwiczenia (322 bud.G), Magdalena Mazurek
9:50, gr.10980
Ćwiczenia (117 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.10959
Ćwiczenia (4B bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.10905
Ćwiczenia (218 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.10871
Ćwiczenia (236 bud.G), Nina Ziółkowska
9:50, gr.10981
Ćwiczenia (208 bud.A), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.10858
Ćwiczenia (233 bud.G), Małgorzata Michalak
9:50, gr.10777
Ćwiczenia (012 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.10857
Ćwiczenia (36 bud.W), Anna Menkes
9:50, gr.10757
Ćwiczenia (209 bud.A), Magdalena Florek
9:50, gr.10765
Ćwiczenia (212 bud.G), Edyta Karpiuk
9:50, gr.10773
Ćwiczenia (115 bud.G), Małgorzata Popielicka
9:50, gr.10751
Ćwiczenia (208 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.10783
Ćwiczenia (9 bud.A), Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.10815
Ćwiczenia (316 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.10817
Ćwiczenia (114 bud.G), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.10849
Ćwiczenia (44 bud.W), Aleksandra Tomczyk
9:50, gr.10813
Ćwiczenia (211 bud.A), Maciej Huczko
9:50, gr.10683
Ćwiczenia (4C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.10871
Ćwiczenia (222 bud.A), Nina Ziółkowska
9:50, gr.10684
Ćwiczenia (108 bud.G), Halina Olczyk
9:50, gr.11818
Ćwiczenia (44 bud.W), Izabela Godlewska
9:50, gr.11817
Ćwiczenia (107 bud.A), Joanna Tofil
9:50, gr.11269
Ćwiczenia (219 bud.A), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.11243
Ćwiczenia (107 bud.G), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.11183
Ćwiczenia (45 bud.W), Alona Bieniek
9:50, gr.11046
Ćwiczenia (212 bud.G), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.10981
Ćwiczenia (233 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.10980
Ćwiczenia (102 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.10959
Ćwiczenia (325 bud.G), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.10905
Ćwiczenia (236 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.10985
Ćwiczenia (216 bud.A), Magdalena Mazurek
9:50, gr.10858
Ćwiczenia (217 bud.A), Małgorzata Michalak
9:50, gr.10773
Ćwiczenia (210 bud.G), Małgorzata Popielicka
9:50, gr.10857
Ćwiczenia (116 bud.G), Anna Menkes
9:50, gr.10757
Ćwiczenia (211 bud.G), Magdalena Florek
9:50, gr.10765
Ćwiczenia (208 bud.A), Edyta Karpiuk
9:50, gr.10772
Ćwiczenia (49/50 bud.W), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.10751
Ćwiczenia (105 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.10783
Ćwiczenia (209 bud.A), Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.10815
Ćwiczenia (218 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.10817
Ćwiczenia (117 bud.A), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.10849
Ćwiczenia (301 bud.A), Aleksandra Tomczyk
9:50, gr.10813
Ćwiczenia (5C bud.C), Maciej Huczko
9:50, gr.10906
Ćwiczenia (212 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
10:00
11:00
11:40, gr.20981
Ćwiczenia (208 bud.A), Sylwia Frankowska-Twardzisz
11:40, gr.20871
Ćwiczenia (236 bud.G), Nina Ziółkowska
11:40, gr.20905
Ćwiczenia (218 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
11:40, gr.20959
Ćwiczenia (4B bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
11:40, gr.20980
Ćwiczenia (117 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
11:40, gr.21183
Ćwiczenia (107 bud.A), Alona Bieniek
11:40, gr.20985
Ćwiczenia (322 bud.G), Magdalena Mazurek
11:40, gr.21046
Ćwiczenia (5E bud.C), Bartosz Kraszewski
11:40, gr.21243
Ćwiczenia (301 bud.A), Jolanta Jaworowska
11:40, gr.21269
Ćwiczenia (325 bud.G), Ewa Pobierzyn
11:40, gr.20858
Ćwiczenia (233 bud.G), Małgorzata Michalak
11:40, gr.20859
Ćwiczenia (103 bud.G), Dorota Miller
11:40, gr.20683
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
11:40, gr.20857
Ćwiczenia (36 bud.W), Anna Menkes
11:40, gr.20849
Ćwiczenia (44 bud.W), Aleksandra Tomczyk
11:40, gr.20817
Ćwiczenia (114 bud.G), Ewa Kaliszuk
11:40, gr.20815
Ćwiczenia (316 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
11:40, gr.20813
Ćwiczenia (211 bud.A), Maciej Huczko
11:40, gr.20783
Ćwiczenia (9 bud.A), Magdalena Wierzbicka
11:40, gr.20773
Ćwiczenia (115 bud.G), Małgorzata Popielicka
11:40, gr.20772
Ćwiczenia (012 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
11:40, gr.20765
Ćwiczenia (212 bud.G), Edyta Karpiuk
11:40, gr.20757
Ćwiczenia (209 bud.A), Magdalena Florek
11:40, gr.20751
Ćwiczenia (208 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
11:40, gr.20684
Ćwiczenia (232 bud.G), Halina Olczyk
11:40, gr.21817
Ćwiczenia (62 bud.W), Joanna Tofil
11:40, gr.20985
Ćwiczenia (216 bud.A), Magdalena Mazurek
11:40, gr.20905
Ćwiczenia (236 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
11:40, gr.20959
Ćwiczenia (325 bud.G), Agata Głogowska-Mikołajczyk
11:40, gr.20980
Ćwiczenia (102 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
11:40, gr.20981
Ćwiczenia (233 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
11:40, gr.21243
Ćwiczenia (107 bud.G), Jolanta Jaworowska
11:40, gr.21046
Ćwiczenia (212 bud.G), Bartosz Kraszewski
11:40, gr.21183
Ćwiczenia (45 bud.W), Alona Bieniek
11:40, gr.21269
Ćwiczenia (219 bud.A), Ewa Pobierzyn
11:40, gr.21817
Ćwiczenia (107 bud.A), Joanna Tofil
11:40, gr.20859
Ćwiczenia (5B bud.C), Dorota Miller
11:40, gr.20871
Ćwiczenia (1 bud.A), Nina Ziółkowska
11:40, gr.20683
Ćwiczenia (4C bud.C), Aneta Piwko
11:40, gr.20858
Ćwiczenia (217 bud.A), Małgorzata Michalak
11:40, gr.20857
Ćwiczenia (116 bud.G), Anna Menkes
11:40, gr.20849
Ćwiczenia (301 bud.A), Aleksandra Tomczyk
11:40, gr.20817
Ćwiczenia (117 bud.A), Ewa Kaliszuk
11:40, gr.20815
Ćwiczenia (218 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
11:40, gr.20813
Ćwiczenia (5C bud.C), Maciej Huczko
11:40, gr.20783
Ćwiczenia (209 bud.A), Magdalena Wierzbicka
11:40, gr.20773
Ćwiczenia (210 bud.G), Małgorzata Popielicka
11:40, gr.20765
Ćwiczenia (208 bud.A), Edyta Karpiuk
11:40, gr.20757
Ćwiczenia (211 bud.G), Magdalena Florek
11:40, gr.20751
Ćwiczenia (105 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
11:40, gr.20684
Ćwiczenia (108 bud.G), Halina Olczyk
11:40, gr.21818
Ćwiczenia (44 bud.W), Izabela Godlewska
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:10, gr.90789
Ćwiczenia (216 bud.G), Anna Annovi
17:10, gr.90849
Ćwiczenia (212 bud.G), Aleksandra Tomczyk
17:10, gr.90906
Ćwiczenia (115 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
17:10, gr.91049
Ćwiczenia (37 bud.W), Aneta Górecka
17:10, gr.95320
Ćwiczenia (112 bud.G), Anna Majewska
17:10, gr.95321
Ćwiczenia (218 bud.A), Monika Janik
17:10, gr.95322
Ćwiczenia (211 bud.A), Anna Mahmud
17:10, gr.95834
Ćwiczenia (207 bud.G), Aleksandra Karwacka
17:10, gr.95835
Ćwiczenia (215 bud.G), Dominik Rudkowski
17:10, gr.95839
Ćwiczenia (115 bud.G), Katarzyna Galicka
17:10, gr.90789
Ćwiczenia (112 bud.G), Anna Annovi
17:10, gr.90849
Ćwiczenia (207 bud.G), Aleksandra Tomczyk
17:10, gr.90906
Ćwiczenia (114 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
17:10, gr.91049
Ćwiczenia (106 bud.A), Aneta Górecka
17:10, gr.95320
Ćwiczenia (215 bud.G), Anna Majewska
17:10, gr.95321
Ćwiczenia (322 bud.G), Monika Janik
17:10, gr.95322
Ćwiczenia (214 bud.G), Anna Mahmud
17:10, gr.95834
Ćwiczenia (210 bud.G), Aleksandra Karwacka
17:10, gr.95839
Ćwiczenia (103 bud.A), Katarzyna Galicka
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0