Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski I (3-ci semestr) 101130-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/22


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-11 - 2021-10-17  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:50, gr.1
Ćwiczenia (107 bud.G), Dorota Miller
9:50, gr.39
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
9:50, gr.5
Ćwiczenia (102 bud.A), Barbara Adam
9:50, gr.57
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Mahmud
9:50, gr.55
Ćwiczenia (217 bud.A), Anna Gelo
9:50, gr.51
Ćwiczenia (208 bud.G), Edyta Karpiuk
9:50, gr.47
Ćwiczenia (8 bud.A), Magdalena Florek
9:50, gr.43
Ćwiczenia (218 bud.A), Alona Bieniek
9:50, gr.41
Ćwiczenia (205 bud.G), Halina Olczyk
9:50, gr.45
Ćwiczenia (219 bud.A), Aneta Górecka
9:50, gr.37
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.13
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.35
Ćwiczenia (4C bud.C), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.9
Ćwiczenia (1 bud.A), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (45 bud.W), Dominik Rudkowski
9:50, gr.7
Ćwiczenia (232 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.17
Ćwiczenia (213 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.19
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
9:50, gr.23
Ćwiczenia (325 bud.G), Aleksandra Tomczyk
9:50, gr.1
Ćwiczenia (211 bud.G), Dorota Miller
9:50, gr.39
Ćwiczenia (62 bud.W), Magdalena Mazurek
9:50, gr.5
Ćwiczenia (107 bud.G), Barbara Adam
9:50, gr.57
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Mahmud
9:50, gr.55
Ćwiczenia (105 bud.G), Anna Gelo
9:50, gr.51
Ćwiczenia (117 bud.A), Edyta Karpiuk
9:50, gr.47
Ćwiczenia (205 bud.G), Magdalena Florek
9:50, gr.43
Ćwiczenia (233 bud.G), Alona Bieniek
9:50, gr.41
Ćwiczenia (217 bud.A), Halina Olczyk
9:50, gr.45
Ćwiczenia (324 bud.G), Aneta Górecka
9:50, gr.37
Ćwiczenia (322 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.13
Ćwiczenia (1 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.35
Ćwiczenia (210 bud.G), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.9
Ćwiczenia (232 bud.G), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (224 bud.G), Dominik Rudkowski
9:50, gr.7
Ćwiczenia (216 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.17
Ćwiczenia (236 bud.G), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.19
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
9:50, gr.23
Ćwiczenia (211 bud.A), Aleksandra Tomczyk
10:00
11:00
11:40, gr.34
Ćwiczenia (117 bud.A), Magdalena Wierzbicka
11:40, gr.54
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
11:40, gr.52
Ćwiczenia (208 bud.G), Edyta Karpiuk
11:40, gr.50
Ćwiczenia (112 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
11:40, gr.48
Ćwiczenia (8 bud.A), Magdalena Florek
11:40, gr.46
Ćwiczenia (219 bud.A), Aneta Górecka
11:40, gr.42
Ćwiczenia (205 bud.G), Halina Olczyk
11:40, gr.40
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
11:40, gr.38
Ćwiczenia (1A (Laptop) bud.C), Bartosz Kraszewski
11:40, gr.2
Ćwiczenia (107 bud.G), Dorota Miller
11:40, gr.30
Ćwiczenia (209 bud.A), Maciej Huczko
11:40, gr.24
Ćwiczenia (325 bud.G), Aleksandra Tomczyk
11:40, gr.20
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
11:40, gr.18
Ćwiczenia (213 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
11:40, gr.14
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
11:40, gr.12
Ćwiczenia (45 bud.W), Dominik Rudkowski
11:40, gr.10
Ćwiczenia (1 bud.A), Jolanta Jaworowska
11:40, gr.8
Ćwiczenia (232 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
11:40, gr.6
Ćwiczenia (102 bud.A), Barbara Adam
11:40, gr.58
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Mahmud
11:40, gr.34
Ćwiczenia (208 bud.G), Magdalena Wierzbicka
11:40, gr.54
Ćwiczenia (231 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
11:40, gr.52
Ćwiczenia (117 bud.A), Edyta Karpiuk
11:40, gr.50
Ćwiczenia (8 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
11:40, gr.48
Ćwiczenia (205 bud.G), Magdalena Florek
11:40, gr.46
Ćwiczenia (324 bud.G), Aneta Górecka
11:40, gr.42
Ćwiczenia (217 bud.A), Halina Olczyk
11:40, gr.40
Ćwiczenia (62 bud.W), Magdalena Mazurek
11:40, gr.38
Ćwiczenia (212 bud.G), Bartosz Kraszewski
11:40, gr.2
Ćwiczenia (211 bud.G), Dorota Miller
11:40, gr.30
Ćwiczenia (2C bud.C), Maciej Huczko
11:40, gr.24
Ćwiczenia (211 bud.A), Aleksandra Tomczyk
11:40, gr.20
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
11:40, gr.18
Ćwiczenia (236 bud.G), Justyna Ferenc-Lipa
11:40, gr.14
Ćwiczenia (1 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
11:40, gr.12
Ćwiczenia (224 bud.G), Dominik Rudkowski
11:40, gr.10
Ćwiczenia (232 bud.G), Jolanta Jaworowska
11:40, gr.8
Ćwiczenia (216 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
11:40, gr.6
Ćwiczenia (107 bud.G), Barbara Adam
11:40, gr.58
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Mahmud
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: