Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski I (1-szy semestr) 101110-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/21


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-12-14 - 2020-12-20  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Ćwiczenia (1 bud.A), Dorota Miller
8:00, gr.38
Ćwiczenia (2E bud.C), Joanna Tofil
8:00, gr.4
Ćwiczenia (107 bud.A), Anna Durko
8:00, gr.58
Ćwiczenia (37 bud.W), Anna Mahmud
8:00, gr.56
Ćwiczenia (107 bud.G), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.54
Ćwiczenia (45 bud.W), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.52
Ćwiczenia (43 bud.W), Edyta Karpiuk
8:00, gr.50
Ćwiczenia (236 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.48
Ćwiczenia (233 bud.G), Monika Janik
8:00, gr.44
Ćwiczenia (114 bud.G), Anna Annovi
8:00, gr.42
Ćwiczenia (211 bud.G), Halina Olczyk
8:00, gr.40
Ćwiczenia (212 bud.G), Izabela Godlewska
8:00, gr.46
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Górecka
8:00, gr.36
Ćwiczenia (325 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.14
Ćwiczenia (111 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.34
Ćwiczenia (208 bud.G), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (208 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
8:00, gr.10
Ćwiczenia (210 bud.A), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (105 bud.G), Dominik Rudkowski
8:00, gr.6
Ćwiczenia (115 bud.A), Barbara Adam
8:00, gr.18
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.20
Ćwiczenia (103 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.24
Ćwiczenia (112 bud.G), Małgorzata Michalak
8:00, gr.30
Ćwiczenia (4C bud.C), Maciej Huczko
8:00, gr.2
Ćwiczenia (111 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.38
Ćwiczenia (233 bud.G), Joanna Tofil
8:00, gr.4
Ćwiczenia (218 bud.A), Anna Durko
8:00, gr.58
Ćwiczenia (212 bud.G), Anna Mahmud
8:00, gr.56
Ćwiczenia (210 bud.A), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.54
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.52
Ćwiczenia (209 bud.A), Edyta Karpiuk
8:00, gr.50
Ćwiczenia (5C bud.C), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.48
Ćwiczenia (8 bud.A), Monika Janik
8:00, gr.44
Ćwiczenia (219 bud.A), Anna Annovi
8:00, gr.42
Ćwiczenia (43 bud.W), Halina Olczyk
8:00, gr.40
Ćwiczenia (301 bud.A), Izabela Godlewska
8:00, gr.46
Ćwiczenia (316 bud.G), Aneta Górecka
8:00, gr.36
Ćwiczenia (110 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.14
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.34
Ćwiczenia (217 bud.A), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (103 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
8:00, gr.10
Ćwiczenia (44 bud.W), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (62 bud.W), Dominik Rudkowski
8:00, gr.6
Ćwiczenia (107 bud.G), Barbara Adam
8:00, gr.18
Ćwiczenia (236 bud.G), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.20
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.24
Ćwiczenia (208 bud.A), Małgorzata Michalak
8:00, gr.30
Ćwiczenia (117 bud.A), Maciej Huczko
9:00
9:50, gr.35
Ćwiczenia (325 bud.G), Aneta Łątka
9:50, gr.55
Ćwiczenia (107 bud.G), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.53
Ćwiczenia (45 bud.W), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.51
Ćwiczenia (43 bud.W), Edyta Karpiuk
9:50, gr.49
Ćwiczenia (236 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.47
Ćwiczenia (233 bud.G), Monika Janik
9:50, gr.45
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Górecka
9:50, gr.43
Ćwiczenia (114 bud.G), Anna Annovi
9:50, gr.41
Ćwiczenia (211 bud.G), Halina Olczyk
9:50, gr.39
Ćwiczenia (212 bud.G), Izabela Godlewska
9:50, gr.37
Ćwiczenia (2E bud.C), Joanna Tofil
9:50, gr.1
Ćwiczenia (1 bud.A), Dorota Miller
9:50, gr.33
Ćwiczenia (208 bud.G), Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.29
Ćwiczenia (4C bud.C), Maciej Huczko
9:50, gr.27
Ćwiczenia (36 bud.W), Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50, gr.23
Ćwiczenia (112 bud.G), Małgorzata Michalak
9:50, gr.19
Ćwiczenia (103 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.17
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.13
Ćwiczenia (111 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (105 bud.G), Dominik Rudkowski
9:50, gr.9
Ćwiczenia (210 bud.A), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.7
Ćwiczenia (208 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.5
Ćwiczenia (115 bud.A), Barbara Adam
9:50, gr.3
Ćwiczenia (107 bud.A), Anna Durko
9:50, gr.57
Ćwiczenia (37 bud.W), Anna Mahmud
9:50, gr.35
Ćwiczenia (110 bud.G), Aneta Łątka
9:50, gr.55
Ćwiczenia (210 bud.A), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.53
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.51
Ćwiczenia (209 bud.A), Edyta Karpiuk
9:50, gr.49
Ćwiczenia (5C bud.C), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.47
Ćwiczenia (8 bud.A), Monika Janik
9:50, gr.45
Ćwiczenia (316 bud.G), Aneta Górecka
9:50, gr.43
Ćwiczenia (219 bud.A), Anna Annovi
9:50, gr.41
Ćwiczenia (43 bud.W), Halina Olczyk
9:50, gr.39
Ćwiczenia (301 bud.A), Izabela Godlewska
9:50, gr.37
Ćwiczenia (233 bud.G), Joanna Tofil
9:50, gr.1
Ćwiczenia (111 bud.G), Dorota Miller
9:50, gr.33
Ćwiczenia (217 bud.A), Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.29
Ćwiczenia (117 bud.A), Maciej Huczko
9:50, gr.27
Ćwiczenia (213 bud.A), Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50, gr.23
Ćwiczenia (208 bud.A), Małgorzata Michalak
9:50, gr.19
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.17
Ćwiczenia (236 bud.G), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.13
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (62 bud.W), Dominik Rudkowski
9:50, gr.9
Ćwiczenia (44 bud.W), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.7
Ćwiczenia (103 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.5
Ćwiczenia (107 bud.G), Barbara Adam
9:50, gr.3
Ćwiczenia (218 bud.A), Anna Durko
9:50, gr.57
Ćwiczenia (212 bud.G), Anna Mahmud
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0