Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny 111690-D
Trening (TREN) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Zakres tematów:

-Zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa na zajęciach oraz programem zajęć. Trening wprowadzający.

-Nauczanie i doskonalenie podstawowych ćwiczeń kulturystycznych.

-Nauczanie i doskonalenie olimpijskiego podnoszenia ciężarów.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń na drążku.

-Ćwiczenia z ciężarem własnego ciała kształtujące ogólną sprawność ruchową.

-Nauczanie i doskonalenie podstawowych ćwiczeń lekko - atletycznych.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń z odważnikami kulowymi - Kettlebell.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń z taśmami TRX.

-Nauczanie programowania jednostki treningowej P.T.F.

-Nauczanie i doskonalenie prawidłowej techniki wiosłowania na ergometrze wioślarskim.

-Nauczanie i doskonalenie elementów ćwiczeń zespołowych w treningach P.T.F.

-Doskonalenie poznanych elementów sprawnościowych.

-Rozciąganie - stretching statyczny.

-Trening mentalny i relaksacja.

-Doskonalenie poznanych elementów sprawnościowych. Sprawdzian wiedzy i umiejętności.

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 11/16 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Witold Dżoń 17/16 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Witold Dżoń 15/16 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Witold Dżoń 16/16 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 10/16 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 8/16 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 9/16 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Marek Zasuwik 11/16 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Marek Zasuwik 10/16 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 9/16 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 11/16 szczegóły
17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
19 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 12/16 szczegóły
20 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 14/16 szczegóły
21 każdy wtorek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 15/16 szczegóły
22 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
23 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 2/16 szczegóły
24 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 7/16 szczegóły
25 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 3/16 szczegóły
26 każdy wtorek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
27 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
28 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Dariusz Polkowski 18/16 szczegóły
29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Dariusz Polkowski 16/16 szczegóły
30 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 9/16 szczegóły
31 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 8/16 szczegóły
32 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
33 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 1/16 szczegóły
34 każda środa, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
35 każda środa, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
36 każda środa, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
37 każda środa, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 4/16 szczegóły
38 każda środa, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 4/16 szczegóły
39 każda środa, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 6/16 szczegóły
40 każda środa, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Marek Zasuwik 10/16 szczegóły
41 każda środa, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Marek Zasuwik 10/16 szczegóły
42 każda środa, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Piotr Najmowicz 10/16 szczegóły
43 każda środa, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
44 każda środa, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
45 każda środa, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 10/16 szczegóły
46 każda środa, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 9/16 szczegóły
47 każda środa, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 4/16 szczegóły
48 każda środa, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 5/16 szczegóły
49 każda środa, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
50 każda środa, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 11/16 szczegóły
51 każda środa, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
52 każda środa, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 4/16 szczegóły
53 każda środa, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
54 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
55 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Marcin Stachowicz 10/16 szczegóły
56 każdy czwartek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
57 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Andrzej Musiał 3/16 szczegóły
58 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Krzysztof Staniszewski 12/16 szczegóły
59 każdy czwartek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
60 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Witold Dżoń 16/16 szczegóły
61 każdy czwartek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Witold Dżoń 16/16 szczegóły
62 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Dariusz Polkowski 16/16 szczegóły
63 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Dariusz Polkowski 16/16 szczegóły
64 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 9/16 szczegóły
65 każdy czwartek, 19:00 - 20:40, (sala nieznana)
Łukasz Wolski 8/16 szczegóły
66 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Paweł Bojewski 10/16 szczegóły
67 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
68 każdy czwartek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
69 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 9/16 szczegóły
70 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Janusz Stelmach 7/16 szczegóły
71 każdy piątek, 13:30 - 15:10, (sala nieznana)
Piotr Najmowicz 10/16 szczegóły
72 każdy piątek, 15:20 - 17:00, (sala nieznana)
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
73 każdy piątek, 9:50 - 11:30, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
74 każdy piątek, 11:40 - 13:20, (sala nieznana)
Artur Zasuwik 8/16 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.