Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 17 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 9 godzin temu

Planowana przerwa techniczna

We wtorek 18 lutego w godzinach 16:00-18:00 planowane są prace serwisowe systemu USOS, w trakcie których mogą występować chwilowe przerwy w dostępie do niektórych usług Wirtualnego Dziekanatu oraz APD i USOSweb.

Przepraszamy za niedogodności.

Dla studentów

Aktualności dotyczące stypendiów i akademików na stronie Sekcji Pomocy Materialnej

Informujemy, że od czerwca 2016 r., aktualności dotyczące pomocy materialnej dla studentów, w tym terminy przyjmowania wniosków o stypendia i miejsca w domu studenckim, terminy odbioru decyzji stypendialnych oraz terminy wypłat świadczeń, umieszczane są na stronie Sekcji Pomocy Materialnej w zakładce AKTUALNOŚCI. Polecamy regularne odwiedzanie tej strony.

Szczegółowe informacje:

  • dotyczące stypendiów umieszczone są na stronie STYPENDIA w zakładkach, dotyczących poszczególnych rodzajów stypendiów,
  • dotyczące akademików umieszczone są na stronie „AKADEMIKI” w zakładce REKRUTACJA.

"Nieznany użytkownik" - dlaczego nie mogę się zalogować?

Drodzy studenci

Jeśli przy pierwszym zalogowaniu się do USOSweba w górnym pasku pojawia się "Nieznany użytkownik", proszę odczekać dzień i spróbować zalogować się ponownie. Konto w USOSweb może pojawić się z niewielkim opóźnieniem wynikającym z synchronizacji danych pomiędzy systemami informatycznymi.

Gdyby nie udało zalogować się na drugi dzień, poprosimy o zgłoszenie problemu na adres helpdesk@sgh.waw.pl.

Obsługa pozostałych spraw nadal w systemie ALBS

System USOS został uruchomiony w zakresie składania wniosków o akademiki i stypendia. Obsługa studiów (zapisy, oceny, zaliczenia itp.) jak dotychczas odbywa się w systemie ALBS poprzez Wirtualny Dziekanat.

Dla doktorantów

Wnioski o stypendia doktoranckie i zwiększenia stypendiów doktoranckich z dotacji projakościowej

Doktoranci składają wnioski o stypendium doktoranckie i zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej zgodnie z zasadami określonymi w zarządzeniu Rektora nr 46 z dnia 18 lipca 2018 r. w sprawie Regulaminu przyznawania zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej oraz zasad przyznawania stypendium doktoranckiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 15 września 2019 r. doktorant może złożyć wnioski o stypendium doktoranckie i zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej w systemie USOSweb. Przed złożeniem wniosku proszę o zapoznanie się z instrukcją składania wniosków w USOSweb.