Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 14 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 30 dni temu

Dla studentów

Aktualności dotyczące stypendiów i akademików na stronie Sekcji Pomocy Materialnej

Informujemy, że od czerwca 2016 r., aktualności dotyczące pomocy materialnej dla studentów, w tym terminy przyjmowania wniosków o stypendia i miejsca w domu studenckim, terminy odbioru decyzji stypendialnych oraz terminy wypłat świadczeń, umieszczane są na stronie Sekcji Pomocy Materialnej w zakładce AKTUALNOŚCI. Polecamy regularne odwiedzanie tej strony.

Szczegółowe informacje:

  • dotyczące stypendiów umieszczone są na stronie STYPENDIA w zakładkach, dotyczących poszczególnych rodzajów stypendiów,
  • dotyczące akademików umieszczone są na stronie „AKADEMIKI” w zakładce REKRUTACJA.

"Nieznany użytkownik" - dlaczego nie mogę się zalogować?

Drodzy studenci

Jeśli przy pierwszym zalogowaniu się do USOSweba w górnym pasku pojawia się "Nieznany użytkownik", proszę odczekać dzień i spróbować zalogować się ponownie. Konto w USOSweb może pojawić się z niewielkim opóźnieniem wynikającym z synchronizacji danych pomiędzy systemami informatycznymi.

Gdyby nie udało zalogować się na drugi dzień, poprosimy o zgłoszenie problemu na adres helpdesk@sgh.waw.pl.

Obsługa pozostałych spraw nadal w systemie ALBS

System USOS został uruchomiony w zakresie składania wniosków o akademiki i stypendia. Obsługa studiów (zapisy, oceny, zaliczenia itp.) jak dotychczas odbywa się w systemie ALBS poprzez Wirtualny Dziekanat.

Dla doktorantów

Wnioski o akademik

Doktoranci składają wnioski o akademik zgodnie z zasadami określonymi w zarządzeniu Rektora nr 23 z dnia 16 maja 2016 r. Termin na składanie wniosków o akademik ustalony jest przez Odwoławczą Komisję Stypendialną ds. Doktorantów i podawany do publicznej wiadomości na co najmniej 3 tygodnie przed terminem składania wniosków.

Wnioski o stypendia z Funduszu Pomocy Materialnej

Wnioski o stypendia z Funduszu Pomocy Materialnej doktoranci składają zgodnie z zasadami określonymi w zarządzeniu Rektora nr 64 z dnia 16 września 2015 r.