Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Statystyka [110580-D] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Małgorzata Podogrodzka, Adam Szulc
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Wykład, grupa 8 co drugi poniedziałek (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala Aula V, budynek nr G
Marta Marszałek
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Wykład, grupa 7 co drugi poniedziałek (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala Aula B, budynek nr G
Maria Wieczorek
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Wykład, grupa 6 co drugi poniedziałek (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala Aula II, budynek nr G
Ilona Błaszczak-Przybycińska
raz na dwa tygodnie - parzyste13:30 Wykład, grupa 3 co drugi poniedziałek (parzyste), 13:30 - 15:10 Sala Aula IV, budynek nr G

Wtorek

Środa

Stanisław Kluza
8:00 Ćwiczenia, grupa 83 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 213, budynek nr A
Małgorzata Podogrodzka
8:00 Ćwiczenia, grupa 81 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 211, budynek nr A
Marta Styrc
8:00 Ćwiczenia, grupa 73 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 216, budynek nr A
Marta Marszałek
8:00 Ćwiczenia, grupa 71 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 209, budynek nr A
Agnieszka Pleśniak
8:00 Ćwiczenia, grupa 65 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 117, budynek nr A
Magdalena Smyk-Szymańska
8:00 Ćwiczenia, grupa 63 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 107, budynek nr A
Maria Wieczorek
8:00 Ćwiczenia, grupa 61 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 105, budynek nr A
Ilona Błaszczak-Przybycińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 31 każda środa, 8:00 - 10:35 Sala 102, budynek nr A
Stanisław Kluza
10:45 Ćwiczenia, grupa 84 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 213, budynek nr A
Małgorzata Podogrodzka
10:45 Ćwiczenia, grupa 82 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Marta Styrc
10:45 Ćwiczenia, grupa 74 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 216, budynek nr A
Marta Marszałek
10:45 Ćwiczenia, grupa 72 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Agnieszka Pleśniak
10:45 Ćwiczenia, grupa 66 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Magdalena Smyk-Szymańska
10:45 Ćwiczenia, grupa 64 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Maria Wieczorek
10:45 Ćwiczenia, grupa 62 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Izabela Grabowska, Dorota Raczkiewicz
10:45 Ćwiczenia, grupa 34 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 115, budynek nr A
Ilona Błaszczak-Przybycińska
10:45 Ćwiczenia, grupa 32 każda środa, 10:45 - 13:20 Sala 102, budynek nr A

Czwartek

Krzysztof Tymicki
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Wykład, grupa 5 co drugi czwartek (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala Aula V, budynek nr G
Katarzyna Kocot-Górecka
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Wykład, grupa 4 co drugi czwartek (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala Aula IV, budynek nr G
Dorota Raczkiewicz, Adam Szulc
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Wykład, grupa 2 co drugi czwartek (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala Aula II, budynek nr G
Anita Abramowska-Kmon
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Wykład, grupa 1 co drugi czwartek (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala Aula VI, budynek nr G

Piątek

Jan Zwierzchowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 55 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 208, budynek nr A
Magdalena Smyk-Szymańska
11:40 Ćwiczenia, grupa 53 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 217, budynek nr A
Krzysztof Tymicki
11:40 Ćwiczenia, grupa 51 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 216, budynek nr A
Wojciech Łątkowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 43 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 213, budynek nr A
Katarzyna Kocot-Górecka
11:40 Ćwiczenia, grupa 41 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 211, budynek nr A
Adam Szulc
11:40 Ćwiczenia, grupa 25 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 219, budynek nr A
Stanisław Kluza
11:40 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 117, budynek nr A
Dorota Raczkiewicz
11:40 Ćwiczenia, grupa 21 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 107, budynek nr A
Wiktoria Bąchorek
11:40 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 105, budynek nr A
Anita Abramowska-Kmon
11:40 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 11:40 - 14:15 Sala 209, budynek nr A
Magdalena Smyk-Szymańska
14:25 Ćwiczenia, grupa 54 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Krzysztof Tymicki
14:25 Ćwiczenia, grupa 52 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 216, budynek nr A
Jan Zwierzchowski
14:25 Ćwiczenia, grupa 45 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 208, budynek nr A
Wojciech Łątkowski
14:25 Ćwiczenia, grupa 44 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 213, budynek nr A
Katarzyna Kocot-Górecka
14:25 Ćwiczenia, grupa 42 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 211, budynek nr A
Stanisław Kluza
14:25 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 117, budynek nr A
Dorota Raczkiewicz
14:25 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 107, budynek nr A
Wiktoria Bąchorek
14:25 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Anita Abramowska-Kmon
14:25 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 14:25 - 17:00 Sala 209, budynek nr A

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0