Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [110460-D] Semestr letni 2021/22

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.83
Ćwiczenia (209 bud.A), Joanna Marczakowska-Proczka
11:40, gr.81
Ćwiczenia (208 bud.A), Adam Pigoń
11:40, gr.63
Ćwiczenia (115 bud.A), Bożena Horbaczewska
11:40, gr.61
Ćwiczenia (107 bud.A), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40, gr.53
Ćwiczenia (208 bud.G), Edyta Cegielska
11:40, gr.51
Ćwiczenia (207 bud.G), Justyna Góral
11:40, gr.23
Ćwiczenia (211 bud.G), Miłosz Rojek
11:40, gr.21
Ćwiczenia (103 bud.G), Lidia Dzierżek
11:40, gr.9
Wykład (s.Aula III bud.G), Małgorzata Dworakowska-Raj, Joanna Marczakowska-Proczka, Marcin Wajda
11:40, gr.4
Wykład (s.Aula I bud.G), Lidia Dzierżek, Marta Kightley
11:40, gr.3
Wykład (s.Aula II bud.G), Wojciech Pacho
11:40, gr.1
Wykład (s.Aula V bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.7
Wykład (s.Aula VI bud.G), Piotr Maszczyk
12:00
13:00
13:30, gr.82
Ćwiczenia (208 bud.A), Adam Pigoń
13:30, gr.64
Ćwiczenia (115 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.62
Ćwiczenia (107 bud.A), Patrycja Graca-Gelert, Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.52
Ćwiczenia (207 bud.G), Justyna Góral
13:30, gr.22
Ćwiczenia (103 bud.G), Lidia Dzierżek
13:30, gr.41
Ćwiczenia (105 bud.A), Lidia Dzierżek
13:30, gr.11
Ćwiczenia (103 bud.G), Bogusław Czarny
13:30, gr.13
Ćwiczenia (301 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.31
Ćwiczenia (207 bud.G), Jakub Olipra
13:30, gr.33
Ćwiczenia (214 bud.G), Agata Sielska
13:30, gr.43
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Wojciechowska
13:30, gr.71
Ćwiczenia (217 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.73
Ćwiczenia (219 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.91
Ćwiczenia (322 bud.G), Aleksandra Szarek-Piaskowska
13:30, gr.93
Ćwiczenia (316 bud.G), Aneta Kosztowniak
14:00
15:00
15:20, gr.8
Wykład (s.Aula II bud.G), Joanna Marczakowska-Proczka, Marcin Wajda
15:20, gr.6
Wykład (s.Aula A bud.A), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.5
Wykład (s.Aula B bud.G), Izabela Zawiślińska
15:20, gr.2
Wykład (s.Aula VI bud.G), Lidia Dzierżek
15:20, gr.94
Ćwiczenia (316 bud.G), Aneta Kosztowniak
15:20, gr.92
Ćwiczenia (322 bud.G), Aleksandra Szarek-Piaskowska
15:20, gr.74
Ćwiczenia (219 bud.A), Bożena Horbaczewska
15:20, gr.72
Ćwiczenia (217 bud.A), Marcin Wroński
15:20, gr.44
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Wojciechowska
15:20, gr.42
Ćwiczenia (105 bud.A), Lidia Dzierżek
15:20, gr.32
Ćwiczenia (207 bud.G), Jakub Olipra
15:20, gr.12
Ćwiczenia (103 bud.G), Bogusław Czarny
16:00
17:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0