Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język niemiecki II (2-gi semestr) 102420-D
Plan zajęć - Semestr letni 2021/22


Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-04-04 - 2022-04-10  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Ćwiczenia (102 bud.A), Dorota Maciejuk
8:00, gr.17
Ćwiczenia (215 bud.G), Małgorzata Stanisławska
8:00, gr.3
Ćwiczenia (223 bud.G), Zofia Rak
8:00, gr.25
Ćwiczenia (37 bud.W), Justyna Meder
8:00, gr.23
Ćwiczenia (225 bud.G), Diana Rezner
8:00, gr.21
Ćwiczenia (207 bud.G), Renata Suszczyńska
8:00, gr.19
Ćwiczenia (112 bud.G), Izabella Kaczor
8:00, gr.13
Ćwiczenia (115 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.11
Ćwiczenia (216 bud.G), Joanna Popławska
8:00, gr.9
Ćwiczenia (210 bud.G), Barbara Czerska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (230 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
8:00, gr.5
Ćwiczenia (316 bud.G), Justyna Cholewa
8:00, gr.1
Ćwiczenia (236 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.17
Ćwiczenia (117 bud.A), Małgorzata Stanisławska
8:00, gr.3
Ćwiczenia (116 bud.A), Zofia Rak
8:00, gr.25
Ćwiczenia (115 bud.G), Justyna Meder
8:00, gr.23
Ćwiczenia (213 bud.A), Diana Rezner
8:00, gr.21
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Suszczyńska
8:00, gr.19
Ćwiczenia (219 bud.A), Izabella Kaczor
8:00, gr.13
Ćwiczenia (210 bud.A), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.11
Ćwiczenia (230 bud.G), Joanna Popławska
8:00, gr.9
Ćwiczenia (105 bud.A), Barbara Czerska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (103 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
8:00, gr.5
Ćwiczenia (1 bud.A), Justyna Cholewa
9:00
9:50, gr.16
Ćwiczenia (1 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.26
Ćwiczenia (37 bud.W), Justyna Meder
9:50, gr.22
Ćwiczenia (207 bud.G), Renata Suszczyńska
9:50, gr.20
Ćwiczenia (112 bud.G), Izabella Kaczor
9:50, gr.18
Ćwiczenia (215 bud.G), Małgorzata Stanisławska
9:50, gr.2
Ćwiczenia (102 bud.A), Dorota Maciejuk
9:50, gr.14
Ćwiczenia (115 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.12
Ćwiczenia (216 bud.G), Joanna Popławska
9:50, gr.10
Ćwiczenia (210 bud.G), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.8
Ćwiczenia (230 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
9:50, gr.6
Ćwiczenia (316 bud.G), Justyna Cholewa
9:50, gr.4
Ćwiczenia (223 bud.G), Zofia Rak
9:50, gr.28
Ćwiczenia (224 bud.G), Magdalena Makowska
9:50, gr.16
Ćwiczenia (106 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.26
Ćwiczenia (115 bud.G), Justyna Meder
9:50, gr.22
Ćwiczenia (107 bud.A), Renata Suszczyńska
9:50, gr.20
Ćwiczenia (219 bud.A), Izabella Kaczor
9:50, gr.18
Ćwiczenia (117 bud.A), Małgorzata Stanisławska
9:50, gr.2
Ćwiczenia (236 bud.G), Dorota Maciejuk
9:50, gr.14
Ćwiczenia (210 bud.A), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.12
Ćwiczenia (230 bud.G), Joanna Popławska
9:50, gr.10
Ćwiczenia (105 bud.A), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.8
Ćwiczenia (103 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
9:50, gr.6
Ćwiczenia (1 bud.A), Justyna Cholewa
9:50, gr.4
Ćwiczenia (116 bud.A), Zofia Rak
9:50, gr.28
Ćwiczenia (103 bud.A), Magdalena Makowska
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0