| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, WYK gr.2 Bankowość - Małgorzata Zaleska | | 8:00, CW gr.5 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Grażyna Szurczak | | 8:00, WYK gr.1 Inżynieria finansowa - Izabela Pruchnicka-Grabias | | 8:00, CW gr.5 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Jolanta Jaworowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| | | |
| | | | |
9:50, CW gr.8 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Sylwia Bochenek-Roik | | 9:50, CW gr.6 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) - Grażyna Szurczak | | 9:50, WYK gr.1 Financial Engineering - Izabela Pruchnicka-Grabias | | 9:50, CW gr.19 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Jolanta Jaworowska | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, CW gr.7 Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Sylwia Bochenek-Roik | | 11:40, WYK gr.2 Investment Portfolio (FAP) - Izabela Pruchnicka-Grabias | | 11:40, CW gr.20 Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) - Jolanta Jaworowska | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
13:30, WYK gr.2 Finanse spółek - Janusz Ostaszewski | | | | 13:30, CW gr.26 Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony - Jolanta Jaworowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
14:25, WYK gr.1 Financial Management (FAP) - Zbigniew Krysiak | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| | |
| | | | |
15:20, CW gr.21 Finanse spółek - Piotr Russel | | 15:20, WYK gr.1 Marketing globalny - Adam Oleksiuk | | 15:20, CW gr.11 Financial Management (FAP) - Zbigniew Krysiak | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
17:10, WYK gr.1 Finanse międzynarodowe - Agnieszka Kłos | | 17:10, CW gr.12 Zarządzanie finansami (ACCA-P) - Zbigniew Krysiak | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 20183/0
Półkoszek Tomasz | | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
19:00 | | | 19:00, CW gr.11 Analiza finansowa - Arkadiusz Orzechowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|