Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) rozszerzony [201130-S] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Katarzyna Staniszewska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 43 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 466, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz, Agnieszka Mikołajewska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 5E, budynek nr C
Justyna Ferenc-Lipa
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 461, budynek nr G
Anna Mahmud
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 213, budynek nr A
Dorota Maciejuk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica, Nina Ziółkowska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 465, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka, Arco Van Ieperen
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 49/50, budynek nr W
Anna Gelo
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 5C, budynek nr C
Anna Grabiec
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 9, budynek nr A
Małgorzata Michalak
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 225, budynek nr G
Monika Janik
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 012, budynek nr G
Dominik Rudkowski
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 212, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 462, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 463, budynek nr G
Justyna Tanajewska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 3, budynek nr W
Agata Głogowska-Mikołajczyk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 3C, budynek nr C
Olga Boguś-Duszczyk, Sylwia Frankowska-Twardzisz, Iwona Gajko-Sieklicka, Katarzyna Galicka, Nina Ziółkowska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 460, budynek nr G
Joanna Tofil
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Anna Annovi
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 108 komp, budynek nr G
Edyta Karpiuk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Alona Bieniek
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 231, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr A
Monika Abbas
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Aneta Górecka
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Renata Nowicka, Nina Ziółkowska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 16 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Magdalena Florek
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Maciej Huczko
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Barbara Adam
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Dorota Miller
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Anna Majewska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 214, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Halina Olczyk
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 7 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 5D komp, budynek nr C
Aleksandra Czajka
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Aneta Łątka
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Beata Majczak
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Aneta Piwko
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 5B, budynek nr C
Bartosz Kraszewski
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Mazurek
raz na dwa tygodnie - parzyste9:50 Ćwiczenia, grupa 1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0