Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski (2-gi semestr) [201120-P] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21270 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21243 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21183 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 322, budynek nr G
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20959 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 4B, budynek nr C
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20905 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20875 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20857 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20783 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 9, budynek nr A
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 62, budynek nr W
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10983 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr A
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10871 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10859 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10844 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10813 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr A
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 117, budynek nr A
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 230, budynek nr G
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 25835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 116, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 25834 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 21818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 116, budynek nr A
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 21244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 103, budynek nr A
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20850 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 212, budynek nr G
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 62, budynek nr W
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20772 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20751 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 231, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 225, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 2A(Laptop), budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10864 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 110, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10815 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 8, budynek nr A
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10795 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 214, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 225, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 217, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 2A(Laptop), budynek nr C
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20864 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 110, budynek nr G
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20795 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 214, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 230, budynek nr G
Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 15839 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 210, budynek nr G
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 15835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 116, budynek nr G
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 11818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 116, budynek nr A
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 11244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 103, budynek nr A
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10850 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 212, budynek nr G
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 62, budynek nr W
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10772 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr G
Anna Durko
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10685 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 216, budynek nr A
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 41561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 225, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 40850 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 212, budynek nr G
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 35835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 116, budynek nr G
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 31244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 103, budynek nr A
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 30777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 62, budynek nr W
Anna Durko
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 20685 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 216, budynek nr A

Wtorek

Środa

Czwartek

Anna Grabiec
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21270 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21243 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Alona Bieniek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 21183 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Magdalena Mazurek
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20985 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20959 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20905 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Dorota Maciejuk
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20875 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Anna Menkes
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20857 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 116, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 20783 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Joanna Tofil
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 11817 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Aleksandra Czajka
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10983 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 110, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10981 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Nina Ziółkowska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10871 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 222, budynek nr A
Dorota Miller
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10859 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5B, budynek nr C
Katarzyna Staniszewska
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10844 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Maciej Huczko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10813 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Aneta Piwko
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 10683 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 95322 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 90765 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr A
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 25835 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 219, budynek nr A
Aleksandra Karwacka
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 25834 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 106, budynek nr A
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 21818 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 107, budynek nr A
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 21244 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 216, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20850 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 233, budynek nr G
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20777 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 111, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20772 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 62, budynek nr W
Beata Dąbrowska-Janů
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 20751 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 215, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11561 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 230, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11269 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 322, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 11046 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10864 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 205, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10815 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 116, budynek nr A
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 10795 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 225, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21561 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 230, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21269 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 214, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 21046 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 211, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20864 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 205, budynek nr G
Justyna Tanajewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20795 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 225, budynek nr G
Edyta Karpiuk
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 20765 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 210, budynek nr A
Katarzyna Galicka
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 15839 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 105, budynek nr A
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 15835 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 219, budynek nr A
Anna Mahmud
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 15322 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 210, budynek nr G
Izabela Godlewska
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 11818 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 107, budynek nr A
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 11244 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 216, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10850 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 233, budynek nr G
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10777 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 111, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10772 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 62, budynek nr W
Anna Durko
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 10685 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 61, budynek nr W
Kamila Hejnrych-Michalak
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 41561 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 230, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 40850 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 233, budynek nr G
Dominik Rudkowski
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 35835 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 219, budynek nr A
Anna Gelo
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 31244 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 216, budynek nr G
Monika Abbas
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 30777 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 111, budynek nr G
Anna Durko
niestandardowa częstotliwość19:00 Ćwiczenia, grupa 20685 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40 Sala 61, budynek nr W

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0