Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony [201120-D] Semestr letni 2023/24

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.20
Ćwiczenia (105 bud.A), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.8
Ćwiczenia (115 bud.A), Anna Mahmud
8:00, gr.1
Ćwiczenia (209 bud.A), Izabela Godlewska
8:00, gr.19
Ćwiczenia (105 bud.G), Magdalena Florek
8:00, gr.3
Ćwiczenia (205 bud.G), Dominik Rudkowski
8:00, gr.4
Ćwiczenia (114 bud.G), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.5
Ćwiczenia (218 bud.A), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.6
Ćwiczenia (102 bud.A), Dorota Miller
8:00, gr.7
Ćwiczenia (5B bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.2
Ćwiczenia (210 bud.A), Alona Bieniek
8:00, gr.9
Ćwiczenia (112 bud.G), Anna Majewska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (211 bud.G), Edyta Karpiuk
8:00, gr.13
Ćwiczenia (207 bud.G), Magdalena Mazurek
8:00, gr.14
Ćwiczenia (230 bud.G), Justyna Tanajewska
8:00, gr.15
Ćwiczenia (217 bud.A), Katarzyna Galicka
8:00, gr.16
Ćwiczenia (210 bud.G), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.17
Ćwiczenia (301 bud.A), Aneta Łątka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (232 bud.G), Anna Annovi
8:00, gr.10
Ćwiczenia (107 bud.A), Bartosz Kraszewski
8:00, gr.20
Ćwiczenia (103 bud.G), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.8
Ćwiczenia (1 bud.A), Anna Mahmud
8:00, gr.1
Ćwiczenia (208 bud.A), Izabela Godlewska
8:00, gr.19
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Florek
8:00, gr.3
Ćwiczenia (211 bud.A), Dominik Rudkowski
8:00, gr.4
Ćwiczenia (102 bud.A), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.5
Ćwiczenia (236 bud.G), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.6
Ćwiczenia (208 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.7
Ćwiczenia (3C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.2
Ćwiczenia (111 bud.G), Alona Bieniek
8:00, gr.9
Ćwiczenia (213 bud.A), Anna Majewska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (117 bud.A), Edyta Karpiuk
8:00, gr.13
Ćwiczenia (105 bud.A), Magdalena Mazurek
8:00, gr.14
Ćwiczenia (216 bud.A), Justyna Tanajewska
8:00, gr.15
Ćwiczenia (112 bud.G), Katarzyna Galicka
8:00, gr.16
Ćwiczenia (115 bud.A), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.17
Ćwiczenia (210 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (209 bud.A), Anna Annovi
8:00, gr.10
Ćwiczenia (205 bud.G), Bartosz Kraszewski
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:30, gr.31
Ćwiczenia (301 bud.A), Maciej Huczko
13:30, gr.24
Ćwiczenia (107 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
13:30, gr.26
Ćwiczenia (218 bud.A), Jolanta Jaworowska
13:30, gr.27
Ćwiczenia (219 bud.A), Aneta Górecka
13:30, gr.28
Ćwiczenia (209 bud.A), Izabela Godlewska
13:30, gr.29
Ćwiczenia (114 bud.G), Ewa Pobierzyn
13:30, gr.37
Ćwiczenia (233 bud.G), Justyna Tanajewska
13:30, gr.32
Ćwiczenia (105 bud.G), Magdalena Florek
13:30, gr.34
Ćwiczenia (107 bud.A), Anna Gelo
13:30, gr.35
Ćwiczenia (217 bud.A), Katarzyna Galicka
13:30, gr.36
Ćwiczenia (211 bud.G), Edyta Karpiuk
13:30, gr.38
Ćwiczenia (208 bud.G), Anna Mahmud
13:30, gr.39
Ćwiczenia (205 bud.G), Dominik Rudkowski
13:30, gr.40
Ćwiczenia (232 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
13:30, gr.23
Ćwiczenia (103 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
13:30, gr.31
Ćwiczenia (3C bud.C), Maciej Huczko
13:30, gr.24
Ćwiczenia (208 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
13:30, gr.26
Ćwiczenia (236 bud.G), Jolanta Jaworowska
13:30, gr.27
Ćwiczenia (107 bud.G), Aneta Górecka
13:30, gr.28
Ćwiczenia (208 bud.A), Izabela Godlewska
13:30, gr.29
Ćwiczenia (103 bud.G), Ewa Pobierzyn
13:30, gr.37
Ćwiczenia (216 bud.G), Justyna Tanajewska
13:30, gr.32
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Florek
13:30, gr.34
Ćwiczenia (111 bud.G), Anna Gelo
13:30, gr.35
Ćwiczenia (112 bud.G), Katarzyna Galicka
13:30, gr.36
Ćwiczenia (117 bud.A), Edyta Karpiuk
13:30, gr.38
Ćwiczenia (1 bud.A), Anna Mahmud
13:30, gr.39
Ćwiczenia (211 bud.A), Dominik Rudkowski
13:30, gr.40
Ćwiczenia (102 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
13:30, gr.23
Ćwiczenia (209 bud.A), Kamila Hejnrych-Michalak
14:00
15:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0