Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski (2-gi semestr) 201120-D
Plan zajęć - Semestr letni 2021/22


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-05-16 - 2022-05-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Ćwiczenia (45 bud.W), Dominik Rudkowski
8:00, gr.14
Ćwiczenia (213 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.22
Ćwiczenia (107 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.2
Ćwiczenia (114 bud.G), Maciej Huczko
8:00, gr.20
Ćwiczenia (205 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.19
Ćwiczenia (1 bud.A), Justyna Tanajewska
8:00, gr.18
Ćwiczenia (217 bud.A), Anna Gelo
8:00, gr.17
Ćwiczenia (105 bud.A), Dorota Maciejuk
8:00, gr.16
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.15
Ćwiczenia (8 bud.A), Magdalena Florek
8:00, gr.21
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Mahmud
8:00, gr.13
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
8:00, gr.12
Ćwiczenia (102 bud.A), Barbara Adam
8:00, gr.4
Ćwiczenia (218 bud.A), Alona Bieniek
8:00, gr.6
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.3
Ćwiczenia (117 bud.A), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (4C bud.C), Bartosz Kraszewski
8:00, gr.9
Ćwiczenia (216 bud.A), Olga Boguś-Duszczyk
8:00, gr.10
Ćwiczenia (208 bud.G), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.11
Ćwiczenia (236 bud.G), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.1
Ćwiczenia (224 bud.G), Dominik Rudkowski
8:00, gr.14
Ćwiczenia (236 bud.G), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.22
Ćwiczenia (211 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.2
Ćwiczenia (2C bud.C), Maciej Huczko
8:00, gr.20
Ćwiczenia (214 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.19
Ćwiczenia (325 bud.G), Justyna Tanajewska
8:00, gr.18
Ćwiczenia (105 bud.G), Anna Gelo
8:00, gr.17
Ćwiczenia (232 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.16
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.15
Ćwiczenia (205 bud.G), Magdalena Florek
8:00, gr.21
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Mahmud
8:00, gr.13
Ćwiczenia (1 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (62 bud.W), Magdalena Mazurek
8:00, gr.12
Ćwiczenia (107 bud.G), Barbara Adam
8:00, gr.4
Ćwiczenia (233 bud.G), Alona Bieniek
8:00, gr.6
Ćwiczenia (231 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.3
Ćwiczenia (208 bud.G), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (210 bud.G), Bartosz Kraszewski
8:00, gr.9
Ćwiczenia (207 bud.G), Olga Boguś-Duszczyk
8:00, gr.10
Ćwiczenia (102 bud.A), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.11
Ćwiczenia (216 bud.A), Katarzyna Staniszewska
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:30, gr.35
Ćwiczenia (219 bud.A), Aneta Górecka
13:30, gr.42
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
13:30, gr.41
Ćwiczenia (223 bud.G), Edyta Karpiuk
13:30, gr.40
Ćwiczenia (217 bud.A), Anna Gelo
13:30, gr.39
Ćwiczenia (45 bud.W), Dominik Rudkowski
13:30, gr.38
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
13:30, gr.37
Ćwiczenia (325 bud.G), Alona Bieniek
13:30, gr.36
Ćwiczenia (216 bud.G), Justyna Tanajewska
13:30, gr.30
Ćwiczenia (4C bud.C), Bartosz Kraszewski
13:30, gr.34
Ćwiczenia (301 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
13:30, gr.33
Ćwiczenia (210 bud.G), Ewa Pobierzyn
13:30, gr.32
Ćwiczenia (232 bud.G), Anna Mahmud
13:30, gr.31
Ćwiczenia (324 bud.G), Aleksandra Czajka
13:30, gr.29
Ćwiczenia (1 bud.A), Jolanta Jaworowska
13:30, gr.28
Ćwiczenia (209 bud.A), Maciej Huczko
13:30, gr.26
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Grabiec
13:30, gr.25
Ćwiczenia (112 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
13:30, gr.43
Ćwiczenia (117 bud.A), Magdalena Wierzbicka
13:30, gr.35
Ćwiczenia (324 bud.G), Aneta Górecka
13:30, gr.42
Ćwiczenia (114 bud.G), Nina Ziółkowska
13:30, gr.41
Ćwiczenia (117 bud.A), Edyta Karpiuk
13:30, gr.40
Ćwiczenia (105 bud.G), Anna Gelo
13:30, gr.39
Ćwiczenia (224 bud.G), Dominik Rudkowski
13:30, gr.38
Ćwiczenia (62 bud.W), Magdalena Mazurek
13:30, gr.37
Ćwiczenia (211 bud.G), Alona Bieniek
13:30, gr.36
Ćwiczenia (216 bud.G), Justyna Tanajewska
13:30, gr.30
Ćwiczenia (212 bud.G), Bartosz Kraszewski
13:30, gr.34
Ćwiczenia (231 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
13:30, gr.33
Ćwiczenia (107 bud.G), Ewa Pobierzyn
13:30, gr.32
Ćwiczenia (216 bud.A), Anna Mahmud
13:30, gr.31
Ćwiczenia (1 bud.A), Aleksandra Czajka
13:30, gr.29
Ćwiczenia (232 bud.G), Jolanta Jaworowska
13:30, gr.28
Ćwiczenia (2C bud.C), Maciej Huczko
13:30, gr.26
Ćwiczenia (218 bud.A), Anna Grabiec
13:30, gr.25
Ćwiczenia (8 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
13:30, gr.43
Ćwiczenia (208 bud.G), Magdalena Wierzbicka
14:00
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0