Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony [201120-D] Semestr letni 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Nina Ziółkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Anna Majewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 012, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Magdalena Florek
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Katarzyna Galicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 37, budynek nr W
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 217, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 62 komp, budynek nr W
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 213, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 2C, budynek nr C
Kamila Hejnrych-Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Anna Grabiec
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 5B, budynek nr C
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Aleksandra Czajka
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Aneta Piwko
13:30 Ćwiczenia, grupa 46 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 5C, budynek nr C
Sylwia Frankowska-Twardzisz
13:30 Ćwiczenia, grupa 45 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 213, budynek nr A
Nina Ziółkowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 44 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 325, budynek nr G
Anna Majewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 43 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 45, budynek nr W
Aleksandra Karwacka
13:30 Ćwiczenia, grupa 42 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 4C, budynek nr C
Edyta Karpiuk
13:30 Ćwiczenia, grupa 41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 231, budynek nr G
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 219, budynek nr A
Magdalena Florek
13:30 Ćwiczenia, grupa 39 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Katarzyna Galicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 37, budynek nr W
Alona Bieniek
13:30 Ćwiczenia, grupa 37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr A
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 62 komp, budynek nr W
Bartosz Kraszewski
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 2C, budynek nr C
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 117, budynek nr A
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 210, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak
13:30 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 236, budynek nr G
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 233, budynek nr G
Izabela Godlewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 25 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 324, budynek nr G
Agata Głogowska-Mikołajczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 5B, budynek nr C
Beata Dąbrowska-Janů
13:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 012, budynek nr G
Magdalena Mazurek
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 8, budynek nr A
Monika Abbas
13:30 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 212, budynek nr G

Wtorek

Środa

Czwartek

Nina Ziółkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Anna Majewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 213, budynek nr A
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 110, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Magdalena Florek
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr A
Katarzyna Galicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 324, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Kamila Hejnrych-Michalak
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Anna Grabiec
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 209, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 217, budynek nr A
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 224, budynek nr G
Aleksandra Czajka
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Aneta Piwko
13:30 Ćwiczenia, grupa 46 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 5B, budynek nr C
Sylwia Frankowska-Twardzisz
13:30 Ćwiczenia, grupa 45 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 207, budynek nr G
Nina Ziółkowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 44 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 103, budynek nr G
Anna Majewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 43 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 213, budynek nr A
Aleksandra Karwacka
13:30 Ćwiczenia, grupa 42 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 233, budynek nr G
Edyta Karpiuk
13:30 Ćwiczenia, grupa 41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr A
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 62 komp, budynek nr W
Magdalena Florek
13:30 Ćwiczenia, grupa 39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr A
Katarzyna Galicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 301, budynek nr A
Alona Bieniek
13:30 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 37, budynek nr W
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 325, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 212, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 210, budynek nr A
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 214, budynek nr G
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 5C, budynek nr C
Kamila Hejnrych-Michalak
13:30 Ćwiczenia, grupa 27 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 45, budynek nr W
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A
Izabela Godlewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 25 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 106, budynek nr A
Agata Głogowska-Mikołajczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 217, budynek nr A
Beata Dąbrowska-Janů
13:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 236, budynek nr G
Magdalena Mazurek
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 224, budynek nr G
Monika Abbas
13:30 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 205, budynek nr G

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0