Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski (2-gi semestr) 201120-D
Plan zajęć - Semestr letni 2019/20


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-11 - 2020-05-17  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.10683
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.20857
Ćwiczenia (36 bud.W), Anna Menkes
8:00, gr.21270
Ćwiczenia (102 bud.A), Anna Grabiec
8:00, gr.21243
Ćwiczenia (301 bud.A), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.21183
Ćwiczenia (107 bud.A), Alona Bieniek
8:00, gr.20985
Ćwiczenia (322 bud.G), Magdalena Mazurek
8:00, gr.20959
Ćwiczenia (4B bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.20875
Ćwiczenia (107 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.20905
Ćwiczenia (218 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.20783
Ćwiczenia (9 bud.A), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.11817
Ćwiczenia (62 bud.W), Joanna Tofil
8:00, gr.10983
Ćwiczenia (105 bud.A), Aleksandra Czajka
8:00, gr.10981
Ćwiczenia (208 bud.A), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.10871
Ćwiczenia (236 bud.G), Nina Ziółkowska
8:00, gr.10859
Ćwiczenia (103 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.10844
Ćwiczenia (208 bud.G), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.10813
Ćwiczenia (211 bud.A), Maciej Huczko
8:00, gr.10683
Ćwiczenia (4C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.20857
Ćwiczenia (116 bud.G), Anna Menkes
8:00, gr.21270
Ćwiczenia (207 bud.G), Anna Grabiec
8:00, gr.21243
Ćwiczenia (107 bud.G), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.21183
Ćwiczenia (45 bud.W), Alona Bieniek
8:00, gr.20985
Ćwiczenia (216 bud.A), Magdalena Mazurek
8:00, gr.20959
Ćwiczenia (325 bud.G), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.20875
Ćwiczenia (105 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.20905
Ćwiczenia (236 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.20783
Ćwiczenia (209 bud.A), Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.11817
Ćwiczenia (107 bud.A), Joanna Tofil
8:00, gr.10983
Ćwiczenia (110 bud.G), Aleksandra Czajka
8:00, gr.10981
Ćwiczenia (233 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.10871
Ćwiczenia (222 bud.A), Nina Ziółkowska
8:00, gr.10859
Ćwiczenia (5B bud.C), Dorota Miller
8:00, gr.10844
Ćwiczenia (211 bud.G), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.10813
Ćwiczenia (5C bud.C), Maciej Huczko
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:20, gr.20777
Ćwiczenia (62 bud.W), Monika Abbas
15:20, gr.95322
Ćwiczenia (117 bud.A), Anna Mahmud
15:20, gr.25835
Ćwiczenia (116 bud.G), Dominik Rudkowski
15:20, gr.25834
Ćwiczenia (210 bud.G), Aleksandra Karwacka
15:20, gr.21818
Ćwiczenia (116 bud.A), Izabela Godlewska
15:20, gr.21244
Ćwiczenia (103 bud.A), Anna Gelo
15:20, gr.20850
Ćwiczenia (212 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
15:20, gr.20772
Ćwiczenia (208 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
15:20, gr.11561
Ćwiczenia (225 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
15:20, gr.11269
Ćwiczenia (217 bud.A), Ewa Pobierzyn
15:20, gr.11046
Ćwiczenia (2A(Laptop) bud.C), Bartosz Kraszewski
15:20, gr.10864
Ćwiczenia (110 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
15:20, gr.10815
Ćwiczenia (8 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
15:20, gr.10795
Ćwiczenia (214 bud.G), Justyna Tanajewska
15:20, gr.20751
Ćwiczenia (231 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
15:20, gr.20777
Ćwiczenia (111 bud.G), Monika Abbas
15:20, gr.95322
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Mahmud
15:20, gr.25835
Ćwiczenia (219 bud.A), Dominik Rudkowski
15:20, gr.25834
Ćwiczenia (106 bud.A), Aleksandra Karwacka
15:20, gr.21818
Ćwiczenia (107 bud.A), Izabela Godlewska
15:20, gr.21244
Ćwiczenia (216 bud.G), Anna Gelo
15:20, gr.20850
Ćwiczenia (233 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
15:20, gr.20772
Ćwiczenia (62 bud.W), Anna Polakowska-Kapica
15:20, gr.20751
Ćwiczenia (215 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
15:20, gr.11561
Ćwiczenia (230 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
15:20, gr.11269
Ćwiczenia (214 bud.G), Ewa Pobierzyn
15:20, gr.11046
Ćwiczenia (211 bud.A), Bartosz Kraszewski
15:20, gr.10864
Ćwiczenia (205 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
15:20, gr.10815
Ćwiczenia (116 bud.A), Agnieszka Mikołajewska
15:20, gr.10795
Ćwiczenia (225 bud.G), Justyna Tanajewska
16:00
17:00
17:10, gr.15839
Ćwiczenia (210 bud.G), Katarzyna Galicka
17:10, gr.21561
Ćwiczenia (225 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
17:10, gr.21269
Ćwiczenia (217 bud.A), Ewa Pobierzyn
17:10, gr.21046
Ćwiczenia (2A(Laptop) bud.C), Bartosz Kraszewski
17:10, gr.20864
Ćwiczenia (110 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
17:10, gr.20795
Ćwiczenia (214 bud.G), Justyna Tanajewska
17:10, gr.20765
Ćwiczenia (230 bud.G), Edyta Karpiuk
17:10, gr.15322
Ćwiczenia (117 bud.A), Anna Mahmud
17:10, gr.15835
Ćwiczenia (116 bud.G), Dominik Rudkowski
17:10, gr.11818
Ćwiczenia (116 bud.A), Izabela Godlewska
17:10, gr.11244
Ćwiczenia (103 bud.A), Anna Gelo
17:10, gr.10850
Ćwiczenia (212 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
17:10, gr.10777
Ćwiczenia (62 bud.W), Monika Abbas
17:10, gr.10772
Ćwiczenia (208 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
17:10, gr.10685
Ćwiczenia (216 bud.A), Anna Durko
17:10, gr.21561
Ćwiczenia (230 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
17:10, gr.21046
Ćwiczenia (211 bud.A), Bartosz Kraszewski
17:10, gr.20864
Ćwiczenia (205 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
17:10, gr.20795
Ćwiczenia (225 bud.G), Justyna Tanajewska
17:10, gr.20765
Ćwiczenia (210 bud.A), Edyta Karpiuk
17:10, gr.15839
Ćwiczenia (105 bud.A), Katarzyna Galicka
17:10, gr.15322
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Mahmud
17:10, gr.15835
Ćwiczenia (219 bud.A), Dominik Rudkowski
17:10, gr.11818
Ćwiczenia (107 bud.A), Izabela Godlewska
17:10, gr.11244
Ćwiczenia (216 bud.G), Anna Gelo
17:10, gr.10850
Ćwiczenia (233 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
17:10, gr.10777
Ćwiczenia (111 bud.G), Monika Abbas
17:10, gr.10772
Ćwiczenia (62 bud.W), Anna Polakowska-Kapica
17:10, gr.10685
Ćwiczenia (61 bud.W), Anna Durko
18:00
19:0019:00, gr.20685
Ćwiczenia (216 bud.A), Anna Durko
19:00, gr.30777
Ćwiczenia (62 bud.W), Monika Abbas
19:00, gr.31244
Ćwiczenia (103 bud.A), Anna Gelo
19:00, gr.35835
Ćwiczenia (116 bud.G), Dominik Rudkowski
19:00, gr.40850
Ćwiczenia (212 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
19:00, gr.41561
Ćwiczenia (225 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
19:00, gr.20685
Ćwiczenia (61 bud.W), Anna Durko
19:00, gr.30777
Ćwiczenia (111 bud.G), Monika Abbas
19:00, gr.31244
Ćwiczenia (216 bud.G), Anna Gelo
19:00, gr.35835
Ćwiczenia (219 bud.A), Dominik Rudkowski
19:00, gr.40850
Ćwiczenia (233 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
19:00, gr.41561
Ćwiczenia (230 bud.G), Kamila Hejnrych-Michalak
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0