Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) rozszerzony [201110-D] Semestr zimowy 2024/25

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Aleksandra Czajka
8:00 Ćwiczenia, grupa 39 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.12, budynek nr S
Katarzyna Galicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 37 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 35 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Nina Ziółkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 33 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Anna Annovi
8:00 Ćwiczenia, grupa 31 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.08, budynek nr S
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.07, budynek nr S
Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 214, budynek nr G
Olga Boguś-Duszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.04, budynek nr S
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Anna Grabiec
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.10, budynek nr S
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 44, budynek nr W
Izabela Godlewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 3C, budynek nr C
Agnieszka Mikołajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr G
Olga Boguś-Duszczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 1.1.04, budynek nr S
Magdalena Florek
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 212, budynek nr G
Katarzyna Galicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 112, budynek nr G
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 32 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 5C, budynek nr C
Sylwia Frankowska-Twardzisz
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr G
Anna Mahmud
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 231, budynek nr G
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 44, budynek nr W
Aneta Łątka
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 205, budynek nr G
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 1.1.10, budynek nr S
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 214, budynek nr G
Anna Majewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 45, budynek nr W
Kamila Hejnrych-Michalak
13:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Beata Majczak
13:30 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 1.1.06, budynek nr S
Aleksandra Karwacka
13:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 36, budynek nr W
Iwona Gajko-Sieklicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 43, budynek nr W
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 4C, budynek nr C
Beata Dąbrowska-Janů
13:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr G
Aneta Piwko
13:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 3C, budynek nr C

Wtorek

Środa

Czwartek

Aleksandra Czajka
8:00 Ćwiczenia, grupa 39 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 1.1.10, budynek nr S
Katarzyna Galicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00 Ćwiczenia, grupa 35 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Nina Ziółkowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 33 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Anna Annovi
8:00 Ćwiczenia, grupa 31 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
8:00 Ćwiczenia, grupa 27 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 2.5.12, budynek nr S
Olga Boguś-Duszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 012, budynek nr G
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Anna Grabiec
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.06, budynek nr S
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 214, budynek nr G
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 231, budynek nr G
Izabela Godlewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Joanna Tofil
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.09, budynek nr S
Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 205, budynek nr G
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 3C, budynek nr C
Agnieszka Mikołajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 212, budynek nr G
Olga Boguś-Duszczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 012, budynek nr G
Magdalena Florek
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 233, budynek nr G
Katarzyna Galicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr G
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 32 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 1.1.10, budynek nr S
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 225, budynek nr G
Sylwia Frankowska-Twardzisz
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Anna Mahmud
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr G
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 231, budynek nr G
Aneta Łątka
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 214, budynek nr G
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 2.1.06, budynek nr S
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 2.5.12, budynek nr S
Anna Majewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 1.1.09, budynek nr S
Kamila Hejnrych-Michalak
13:30 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 36, budynek nr W
Beata Majczak
13:30 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Karwacka
13:30 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 207, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 103, budynek nr G
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 205, budynek nr G
Beata Dąbrowska-Janů
13:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 112, budynek nr G
Aneta Piwko
13:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 3C, budynek nr C

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0