Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) rozszerzony [201110-D] Semestr zimowy 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 324, budynek nr G
Aneta Łątka
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 205, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Anna Gelo
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 217, budynek nr A
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 5C, budynek nr C
Magdalena Florek
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 213, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Edyta Karpiuk, Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Ewa Kaliszuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Olga Boguś-Duszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 218, budynek nr A
Magdalena Wierzbicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 114, budynek nr G
Dominik Rudkowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
Kamila Hejnrych-Michalak, Magdalena Wierzbicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 43 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 117, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska, Nina Ziółkowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 42 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Edyta Karpiuk
13:30 Ćwiczenia, grupa 41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 223, budynek nr G
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 217, budynek nr A
Dominik Rudkowski
13:30 Ćwiczenia, grupa 39 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 45, budynek nr W
Magdalena Mazurek
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 210, budynek nr A
Alona Bieniek
13:30 Ćwiczenia, grupa 37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 325, budynek nr G
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr G
Aneta Górecka, Anna Mahmud
13:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 219, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 301, budynek nr A
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 103, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 32 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Aleksandra Czajka
13:30 Ćwiczenia, grupa 31 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 324, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 4C, budynek nr C
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 1, budynek nr A
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A
Halina Olczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 210, budynek nr G
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 233, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 25 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 112, budynek nr G
Anna Annovi
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 8, budynek nr A

Wtorek

Środa

Czwartek

Dorota Miller
8:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 211, budynek nr G
Anna Mahmud
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 301, budynek nr A
Aneta Łątka
8:00 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 214, budynek nr G
Justyna Tanajewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 325, budynek nr G
Anna Gelo
8:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr G
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Aneta Piwko
8:00 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 3C, budynek nr C
Magdalena Florek
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 205, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Barbara Adam
8:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr G
Edyta Karpiuk, Katarzyna Staniszewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Ewa Kaliszuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Olga Boguś-Duszczyk
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
8:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Magdalena Mazurek
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 62 komp, budynek nr W
Anna Polakowska-Kapica
8:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 231, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 8, budynek nr A
Alona Bieniek
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 233, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 208, budynek nr G
Maciej Huczko
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 2C, budynek nr C
Dominik Rudkowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 224, budynek nr G
Kamila Hejnrych-Michalak, Magdalena Wierzbicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 43 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska, Nina Ziółkowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 42 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Edyta Karpiuk
13:30 Ćwiczenia, grupa 41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 117, budynek nr A
Anna Gelo
13:30 Ćwiczenia, grupa 40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr G
Dominik Rudkowski
13:30 Ćwiczenia, grupa 39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 224, budynek nr G
Magdalena Mazurek
13:30 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 62 komp, budynek nr W
Alona Bieniek
13:30 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 211, budynek nr G
Justyna Tanajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr G
Aneta Górecka, Anna Mahmud
13:30 Ćwiczenia, grupa 35 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 324, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
13:30 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 231, budynek nr G
Ewa Pobierzyn
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 32 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 216, budynek nr A
Aleksandra Czajka
13:30 Ćwiczenia, grupa 31 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 1, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
13:30 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 212, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
13:30 Ćwiczenia, grupa 29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 232, budynek nr G
Maciej Huczko
13:30 Ćwiczenia, grupa 28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 2C, budynek nr C
Halina Olczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 27 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 217, budynek nr A
Anna Grabiec
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 218, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
13:30 Ćwiczenia, grupa 25 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 8, budynek nr A
Anna Annovi
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 012, budynek nr G

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0