Plan zajęć przedmiotu Proseminarium z metodyki studiowania [112000-D] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Jastrzębska
13:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 214, budynek nr G
Ewa Jastrzębska
13:30
Ćwiczenia, grupa 25
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 012, budynek nr G
Joanna Stryjek
13:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 208, budynek nr G
Artur Bartoszewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 28
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 211, budynek nr G
Ewa Jastrzębska
15:20
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 208, budynek nr A
Artur Bartoszewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 211, budynek nr G
Rafał Towalski
15:20
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 207, budynek nr G
Rafał Towalski
15:20
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 207, budynek nr G
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 207, budynek nr G
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 207, budynek nr G
Wtorek
Magdalena Kozińska
17:10
Ćwiczenia, grupa 32
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 1, budynek nr A
Izabela Książkiewicz
17:10
Ćwiczenia, grupa 31
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 208, budynek nr A
Artur Bartoszewicz
17:10
Ćwiczenia, grupa 29
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 107, budynek nr A
Lada Voloshchenko-Holda
17:10
Ćwiczenia, grupa 21
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 8, budynek nr A
Ewa Latoszek
17:10
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 322, budynek nr G
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 105, budynek nr A
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 105, budynek nr A
Carlos Lenczewski Martins
19:00
Ćwiczenia, grupa 23
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 107, budynek nr G
Carlos Lenczewski Martins
19:00
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 107, budynek nr G
Joanna Szlęzak-Matusewicz
19:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 012, budynek nr G
Jacek Brdulak
19:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 105, budynek nr A
Jacek Brdulak
19:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 105, budynek nr A
Środa
Czwartek
Ewa Jastrzębska
13:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 105, budynek nr A
Ewa Rosiak-Zięba
13:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 107, budynek nr A
Janusz Sidorek
13:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 37, budynek nr W
Janusz Sidorek
13:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 37, budynek nr W
Ewa Jastrzębska
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 105, budynek nr A
Anna Jarosz-Nojszewska
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 45, budynek nr W
Joanna Felczak, Ewa Gałecka-Burdziak
15:20
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 115, budynek nr A
Dobiesław Tymoczko
15:20
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 211, budynek nr G
Dobiesław Tymoczko
15:20
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 211, budynek nr G
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- G — budynek G (główny)
- W — budynek W