Plan zajęć przedmiotu Proseminarium z metodyki studiowania [112000-D] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Stryjek
13:30
Ćwiczenia, grupa 28
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 107, budynek nr G
Joanna Stryjek
13:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 107, budynek nr G
Joanna Szlęzak-Matusewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 217, budynek nr A
Joanna Szlęzak-Matusewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 25
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 217, budynek nr A
Jacek Sierak
15:20
Ćwiczenia, grupa 24
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 216, budynek nr A
Janusz Sidorek
15:20
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr A
Jacek Sierak
15:20
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 216, budynek nr A
Janusz Sidorek
15:20
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr A
Izabela Książkiewicz
17:10
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 213, budynek nr A
Joanna Szlęzak-Matusewicz
17:10
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr A
Izabela Książkiewicz
17:10
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 213, budynek nr A
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 216, budynek nr A
Jacek Brdulak
17:10
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 216, budynek nr A
Wtorek
Ewa Latoszek
17:10
Ćwiczenia, grupa 22
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 111, budynek nr G
Ewa Jastrzębska
17:10
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 104 (UTW), budynek nr A
Ewa Jastrzębska
17:10
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 104 (UTW), budynek nr A
Ewa Latoszek
17:10
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 111, budynek nr G
Rafał Towalski
19:00
Ćwiczenia, grupa 27
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 115, budynek nr G
Ewa Jastrzębska
19:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 104 (UTW), budynek nr A
Rafał Towalski
19:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 115, budynek nr G
Jacek Brdulak
19:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 107, budynek nr A
Jacek Brdulak
19:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 107, budynek nr A
Środa
Czwartek
Artur Bartoszewicz
13:30
Ćwiczenia, grupa 31
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 225, budynek nr G
Carlos Lenczewski Martins
13:30
Ćwiczenia, grupa 29
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 44, budynek nr W
Carlos Lenczewski Martins
13:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 44, budynek nr W
Anna Jarosz-Nojszewska
13:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 43, budynek nr W
Anna Jarosz-Nojszewska
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 43, budynek nr W
Jacek Brdulak
15:20
Ćwiczenia, grupa 33
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 103, budynek nr A
Jacek Brdulak
15:20
Ćwiczenia, grupa 32
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 103, budynek nr A
Artur Bartoszewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr A
Artur Bartoszewicz
15:20
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr A
Ewa Jastrzębska
15:20
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 213, budynek nr A
Ewa Jastrzębska
15:20
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 213, budynek nr A
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- G — budynek G (główny)
- W — budynek W