Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - kulturystyka [111910-D] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Dariusz Polkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Artur Zasuwik
13:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Witold Dżoń
15:20 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G

Wtorek

Krzysztof Staniszewski
11:40 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Andrzej Listopad
13:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
15:20 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
17:10 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
19:00 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Środa

Dariusz Polkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każda środa, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Dariusz Polkowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 10 każda środa, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Artur Zasuwik
13:30 Ćwiczenia, grupa 11 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
15:20 Ćwiczenia, grupa 12 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
17:10 Ćwiczenia, grupa 13 każda środa, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
Dariusz Polkowski
19:00 Ćwiczenia, grupa 14 każda środa, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Czwartek

Piotr Najmowicz
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
11:40 Ćwiczenia, grupa 16 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
13:30 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Krzysztof Staniszewski
15:20 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Anna Grzywacz
19:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Piątek

Marcin Stachowicz
13:30 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
15:20 Ćwiczenia, grupa 21 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
17:10 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: budynek G (główny)

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0