Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny [111690-P] Semestr letni 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Łukasz Wolski
8:00 Trening, grupa 15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40
Paweł Bojewski
8:00 Trening, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40
Łukasz Wolski
9:50 Trening, grupa 16 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Marek Zasuwik
9:50 Trening, grupa 11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Paweł Bojewski
9:50 Trening, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Marcin Stachowicz
11:40 Trening, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Marek Zasuwik
11:40 Trening, grupa 12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Marcin Stachowicz
13:30 Trening, grupa 18 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Artur Zasuwik
13:30 Trening, grupa 13 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Paweł Bojewski
13:30 Trening, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Artur Zasuwik
15:20 Trening, grupa 14 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Łukasz Wolski
15:20 Trening, grupa 8 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Witold Dżoń
15:20 Trening, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Witold Dżoń
17:10 Trening, grupa 6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 10 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40
Witold Dżoń
19:00 Trening, grupa 7 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40

Wtorek

Janusz Stelmach
11:40 Trening, grupa 32 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Dariusz Polkowski
11:40 Trening, grupa 28 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Krzysztof Staniszewski
11:40 Trening, grupa 19 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Janusz Stelmach
13:30 Trening, grupa 33 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Dariusz Polkowski
13:30 Trening, grupa 29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Krzysztof Staniszewski
13:30 Trening, grupa 20 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Marcin Stachowicz
15:20 Trening, grupa 26 każdy wtorek, 15:20 - 17:00
Krzysztof Staniszewski
15:20 Trening, grupa 21 każdy wtorek, 15:20 - 17:00
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 30 każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Marcin Stachowicz
17:10 Trening, grupa 27 każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Andrzej Listopad
17:10 Trening, grupa 24 każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 22 każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 31 każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Andrzej Listopad
19:00 Trening, grupa 25 każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Andrzej Musiał
19:00 Trening, grupa 23 każdy wtorek, 19:00 - 20:40

Środa

Janusz Stelmach
8:00 Trening, grupa 52 każda środa, 8:00 - 9:40
Krzysztof Staniszewski
8:00 Trening, grupa 45 każda środa, 8:00 - 9:40
Marek Zasuwik
8:00 Trening, grupa 40 każda środa, 8:00 - 9:40
Paweł Bojewski
8:00 Trening, grupa 34 każda środa, 8:00 - 9:40
Janusz Stelmach
9:50 Trening, grupa 53 każda środa, 9:50 - 11:30
Artur Zasuwik
9:50 Trening, grupa 49 każda środa, 9:50 - 11:30
Krzysztof Staniszewski
9:50 Trening, grupa 46 każda środa, 9:50 - 11:30
Paweł Bojewski
9:50 Trening, grupa 35 każda środa, 9:50 - 11:30
Artur Zasuwik
11:40 Trening, grupa 50 każda środa, 11:40 - 13:20
Marek Zasuwik
11:40 Trening, grupa 41 każda środa, 11:40 - 13:20
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 36 każda środa, 11:40 - 13:20
Artur Zasuwik
13:30 Trening, grupa 51 każda środa, 13:30 - 15:10
Andrzej Listopad
13:30 Trening, grupa 37 każda środa, 13:30 - 15:10
Andrzej Musiał
15:20 Trening, grupa 47 każda środa, 15:20 - 17:00
Piotr Najmowicz
15:20 Trening, grupa 42 każda środa, 15:20 - 17:00
Andrzej Listopad
15:20 Trening, grupa 38 każda środa, 15:20 - 17:00
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 48 każda środa, 17:10 - 18:50
Piotr Najmowicz
17:10 Trening, grupa 43 każda środa, 17:10 - 18:50
Andrzej Listopad
17:10 Trening, grupa 39 każda środa, 17:10 - 18:50
Piotr Najmowicz
19:00 Trening, grupa 44 każda środa, 19:00 - 20:40

Czwartek

Janusz Stelmach
8:00 Trening, grupa 69 każdy czwartek, 8:00 - 9:40
Krzysztof Staniszewski
8:00 Trening, grupa 58 każdy czwartek, 8:00 - 9:40
Janusz Stelmach
9:50 Trening, grupa 70 każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Marcin Stachowicz
9:50 Trening, grupa 54 każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 66 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Dariusz Polkowski
11:40 Trening, grupa 62 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Marcin Stachowicz
11:40 Trening, grupa 55 każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Artur Zasuwik
13:30 Trening, grupa 67 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Dariusz Polkowski
13:30 Trening, grupa 63 każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Artur Zasuwik
15:20 Trening, grupa 68 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Andrzej Listopad
15:20 Trening, grupa 59 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Andrzej Musiał
15:20 Trening, grupa 56 każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 64 każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Witold Dżoń
17:10 Trening, grupa 60 każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 57 każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 65 każdy czwartek, 19:00 - 20:40
Witold Dżoń
19:00 Trening, grupa 61 każdy czwartek, 19:00 - 20:40

Piątek

Artur Zasuwik
9:50 Trening, grupa 73 każdy piątek, 9:50 - 11:30
Artur Zasuwik
11:40 Trening, grupa 74 każdy piątek, 11:40 - 13:20
Piotr Najmowicz
13:30 Trening, grupa 71 każdy piątek, 13:30 - 15:10
Piotr Najmowicz
15:20 Trening, grupa 72 każdy piątek, 15:20 - 17:00
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0