Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny 111690-D
Plan zajęć - Semestr letni 2020/21


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
8:00, gr.15
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
8:00, gr.34
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
8:00, gr.40
Trening (sala nieznana), Marek Zasuwik
8:00, gr.52
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
8:00, gr.45
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
8:00, gr.58
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
8:00, gr.69
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
9:00
9:50, gr.16
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
9:50, gr.2
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
9:50, gr.11
Trening (sala nieznana), Marek Zasuwik
9:50, gr.46
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
9:50, gr.35
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
9:50, gr.53
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
9:50, gr.49
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
9:50, gr.70
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
9:50, gr.54
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
9:50, gr.73
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
10:00
11:00
11:40, gr.17
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
11:40, gr.3
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
11:40, gr.12
Trening (sala nieznana), Marek Zasuwik
11:40, gr.32
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
11:40, gr.28
Trening (sala nieznana), Dariusz Polkowski
11:40, gr.19
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
11:40, gr.41
Trening (sala nieznana), Marek Zasuwik
11:40, gr.50
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
11:40, gr.36
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
11:40, gr.66
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
11:40, gr.55
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
11:40, gr.62
Trening (sala nieznana), Dariusz Polkowski
11:40, gr.74
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
12:00
13:00
13:30, gr.4
Trening (sala nieznana), Paweł Bojewski
13:30, gr.18
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
13:30, gr.13
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
13:30, gr.33
Trening (sala nieznana), Janusz Stelmach
13:30, gr.29
Trening (sala nieznana), Dariusz Polkowski
13:30, gr.20
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
13:30, gr.37
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
13:30, gr.51
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
13:30, gr.63
Trening (sala nieznana), Dariusz Polkowski
13:30, gr.67
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
13:30, gr.71
Trening (sala nieznana), Piotr Najmowicz
14:00
15:00
15:20, gr.8
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
15:20, gr.5
Trening (sala nieznana), Witold Dżoń
15:20, gr.14
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
15:20, gr.26
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
15:20, gr.21
Trening (sala nieznana), Krzysztof Staniszewski
15:20, gr.47
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
15:20, gr.42
Trening (sala nieznana), Piotr Najmowicz
15:20, gr.38
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
15:20, gr.59
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
15:20, gr.68
Trening (sala nieznana), Artur Zasuwik
15:20, gr.56
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
15:20, gr.72
Trening (sala nieznana), Piotr Najmowicz
16:00
17:00
17:10, gr.6
Trening (sala nieznana), Witold Dżoń
17:10, gr.9
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
17:10, gr.30
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
17:10, gr.27
Trening (sala nieznana), Marcin Stachowicz
17:10, gr.24
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
17:10, gr.22
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
17:10, gr.48
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
17:10, gr.39
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
17:10, gr.43
Trening (sala nieznana), Piotr Najmowicz
17:10, gr.64
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
17:10, gr.60
Trening (sala nieznana), Witold Dżoń
17:10, gr.57
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
18:00
19:0019:00, gr.7
Trening (sala nieznana), Witold Dżoń
19:00, gr.10
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
19:00, gr.31
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
19:00, gr.25
Trening (sala nieznana), Andrzej Listopad
19:00, gr.23
Trening (sala nieznana), Andrzej Musiał
19:00, gr.44
Trening (sala nieznana), Piotr Najmowicz
19:00, gr.65
Trening (sala nieznana), Łukasz Wolski
19:00, gr.61
Trening (sala nieznana), Witold Dżoń
20:00