Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny [111690-D] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Piotr Najmowicz
8:00 Trening, grupa 11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
8:00 Trening, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40 Sala 061, budynek nr G
Marek Zasuwik
9:50 Trening, grupa 15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Piotr Najmowicz
9:50 Trening, grupa 12 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
9:50 Trening, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Marek Zasuwik
11:40 Trening, grupa 16 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Dariusz Polkowski
11:40 Trening, grupa 13 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Artur Zasuwik
13:30 Trening, grupa 17 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Dariusz Polkowski
13:30 Trening, grupa 14 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
13:30 Trening, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Artur Zasuwik
15:20 Trening, grupa 18 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Łukasz Wolski
15:20 Trening, grupa 8 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 009, budynek nr G
Witold Dżoń
15:20 Trening, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 009, budynek nr G
Witold Dżoń
17:10 Trening, grupa 6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 10 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40 Sala 009, budynek nr G
Witold Dżoń
19:00 Trening, grupa 7 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Wtorek

Marek Zasuwik
9:50 Trening, grupa 33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30
Janusz Stelmach
11:40 Trening, grupa 35 każdy wtorek, 11:40 - 13:20
Dariusz Polkowski
11:40 Trening, grupa 28 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 97, budynek nr W
Krzysztof Staniszewski
11:40 Trening, grupa 19 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Janusz Stelmach
13:30 Trening, grupa 36 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Marek Zasuwik
13:30 Trening, grupa 34 każdy wtorek, 13:30 - 15:10
Dariusz Polkowski
13:30 Trening, grupa 29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 97, budynek nr W
Krzysztof Staniszewski
13:30 Trening, grupa 20 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Dariusz Polkowski
15:20 Trening, grupa 30 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 97, budynek nr W
Krzysztof Staniszewski
15:20 Trening, grupa 21 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 31 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 97, budynek nr W
Witold Dżoń
17:10 Trening, grupa 26 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 052, budynek nr G
Andrzej Listopad
17:10 Trening, grupa 24 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 009, budynek nr G
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 22 każdy wtorek, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 32 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 97, budynek nr W
Witold Dżoń
19:00 Trening, grupa 27 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 052, budynek nr G
Andrzej Listopad
19:00 Trening, grupa 25 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 009, budynek nr G
Andrzej Musiał
19:00 Trening, grupa 23 każdy wtorek, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Środa

Janusz Stelmach
8:00 Trening, grupa 53 każda środa, 8:00 - 9:30
Marek Zasuwik
8:00 Trening, grupa 50 każda środa, 8:00 - 9:40
Krzysztof Staniszewski
8:00 Trening, grupa 46 każda środa, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
8:00 Trening, grupa 37 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 061, budynek nr G
Janusz Stelmach
9:50 Trening, grupa 54 każda środa, 9:50 - 11:30
Artur Zasuwik
9:50 Trening, grupa 51 każda środa, 9:50 - 11:30
Krzysztof Staniszewski
9:50 Trening, grupa 47 każda środa, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Paweł Bojewski
9:50 Trening, grupa 38 każda środa, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Marek Zasuwik
11:40 Trening, grupa 52 każda środa, 11:40 - 13:20
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 39 każda środa, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Andrzej Listopad
13:30 Trening, grupa 40 każda środa, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Andrzej Musiał
15:20 Trening, grupa 48 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Piotr Najmowicz
15:20 Trening, grupa 43 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 97, budynek nr W
Andrzej Listopad
15:20 Trening, grupa 41 każda środa, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 49 każda środa, 17:10 - 18:50 Sala 105, budynek nr A
Piotr Najmowicz
17:10 Trening, grupa 44 każda środa, 17:10 - 18:50 Sala 97, budynek nr W
Andrzej Listopad
17:10 Trening, grupa 42 każda środa, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
19:00 Trening, grupa 45 każda środa, 19:00 - 20:40 Sala 97, budynek nr W

Czwartek

Janusz Stelmach
8:00 Trening, grupa 72 każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Staniszewski
8:00 Trening, grupa 60 każdy czwartek, 8:00 - 9:40 Sala 009, budynek nr G
Janusz Stelmach
9:50 Trening, grupa 73 każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Krzysztof Staniszewski
9:50 Trening, grupa 61 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 009, budynek nr G
Marcin Stachowicz
9:50 Trening, grupa 55 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 061, budynek nr G
Paweł Bojewski
11:40 Trening, grupa 70 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Dariusz Polkowski
11:40 Trening, grupa 66 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 97, budynek nr W
Marcin Stachowicz
11:40 Trening, grupa 56 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 061, budynek nr G
Paweł Bojewski
13:30 Trening, grupa 71 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Dariusz Polkowski
13:30 Trening, grupa 67 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 97, budynek nr W
Andrzej Listopad
15:20 Trening, grupa 62 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 009, budynek nr G
Andrzej Musiał
15:20 Trening, grupa 57 każdy czwartek, 15:20 - 16:05 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
17:10 Trening, grupa 68 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 97, budynek nr W
Witold Dżoń
17:10 Trening, grupa 64 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 052, budynek nr G
Andrzej Listopad
17:10 Trening, grupa 63 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 009, budynek nr G
Andrzej Musiał
17:10 Trening, grupa 58 każdy czwartek, 17:10 - 18:50 Sala 061, budynek nr G
Łukasz Wolski
19:00 Trening, grupa 69 każdy czwartek, 19:00 - 20:40 Sala 97, budynek nr W
Witold Dżoń
19:00 Trening, grupa 65 każdy czwartek, 19:00 - 20:40 Sala 052, budynek nr G
Andrzej Musiał
19:00 Trening, grupa 59 każdy czwartek, 19:00 - 20:40 Sala 061, budynek nr G

Piątek

Artur Zasuwik
9:50 Trening, grupa 76 każdy piątek, 9:50 - 11:30
Artur Zasuwik
11:40 Trening, grupa 77 każdy piątek, 11:40 - 13:20
Artur Zasuwik
13:30 Trening, grupa 78 każdy piątek, 13:30 - 15:10
Piotr Najmowicz
13:30 Trening, grupa 74 każdy piątek, 13:30 - 15:10 Sala 061, budynek nr G
Artur Zasuwik
15:20 Trening, grupa 79 każdy piątek, 15:20 - 17:00
Piotr Najmowicz
15:20 Trening, grupa 75 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 061, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0