Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Wstęp do informatyki gospodarczej 110530-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/22


Wybrany podział planu:    
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:30, gr.13
Laboratorium (12 bud.B), Aleksander Wassilew
13:30, gr.10
Laboratorium (2D bud.C), Krystyna Polańska
13:30, gr.7
Laboratorium (113 bud.A), Marek Derda
13:30, gr.4
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
13:30, gr.1
Laboratorium (16 bud.DS1), Dariusz Nojszewski, Andrzej Schab
13:30, gr.37
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
13:30, gr.34
Laboratorium (5D bud.C), Marek Derda
13:30, gr.31
Laboratorium (113 bud.A), Aleksander Wassilew
13:30, gr.28
Laboratorium (4D (Matlab) bud.C), Krystyna Polańska
14:00
15:00
15:20, gr.14
Laboratorium (12 bud.B), Aleksander Wassilew
15:20, gr.11
Laboratorium (116 bud.G), Krystian Maciejca
15:20, gr.8
Laboratorium (113 bud.A), Marek Derda
15:20, gr.5
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
15:20, gr.2
Laboratorium (2D bud.C), Krystyna Polańska
15:20, gr.38
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
15:20, gr.32
Laboratorium (108 bud.G), Aleksander Wassilew
15:20, gr.29
Laboratorium (4D (Matlab) bud.C), Krystyna Polańska
16:00
17:00
17:10, gr.15
Laboratorium (12 bud.B), Aleksander Wassilew
17:10, gr.12
Laboratorium (116 bud.G), Krystian Maciejca
17:10, gr.9
Laboratorium (113 bud.A), Marek Derda
17:10, gr.6
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
17:10, gr.3
Laboratorium (2D bud.C), Krystyna Polańska
17:10, gr.26
Laboratorium (3E bud.C), Aleksander Wassilew
17:10, gr.24
Laboratorium (3D bud.C), Dariusz Nojszewski
17:10, gr.22
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
17:10, gr.20
Laboratorium (5D bud.C), Marek Derda
17:10, gr.18
Laboratorium (235 bud.G), Rafał Raczko
17:10, gr.16
Laboratorium (12 bud.B), Ryszard Szupiluk
17:10, gr.33
Laboratorium (108 bud.G), Aleksander Wassilew
17:10, gr.30
Laboratorium (4D (Matlab) bud.C), Krystyna Polańska
18:00
19:0019:00, gr.27
Laboratorium (3E bud.C), Aleksander Wassilew
19:00, gr.25
Laboratorium (3D bud.C), Dariusz Nojszewski
19:00, gr.23
Laboratorium (60 bud.W), Anna Rokicka-Broniatowska
19:00, gr.21
Laboratorium (5D bud.C), Marek Derda
19:00, gr.19
Laboratorium (235 bud.G), Rafał Raczko
19:00, gr.17
Laboratorium (12 bud.B), Ryszard Szupiluk
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0