Plan zajęć przedmiotu Wstęp do informatyki gospodarczej [110530-D] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Schab
13:30
Laboratorium, grupa 35
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Marek Derda
13:30
Laboratorium, grupa 29
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 5D, budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
13:30
Laboratorium, grupa 21
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 2D, budynek nr C
Aleksander Wassilew
13:30
Laboratorium, grupa 18
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
Dariusz Nojszewski
13:30
Laboratorium, grupa 15
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 235, budynek nr G
Danuta Polak
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10
Sala 113, budynek nr A
Andrzej Schab
15:20
Laboratorium, grupa 36
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Marek Derda
15:20
Laboratorium, grupa 30
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 5D, budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20
Laboratorium, grupa 22
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 2D, budynek nr C
Krystyna Polańska
15:20
Laboratorium, grupa 19
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
Dariusz Nojszewski
15:20
Laboratorium, grupa 16
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 235, budynek nr G
Aleksander Wassilew
15:20
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00
Sala 108, budynek nr G
Andrzej Schab
17:10
Laboratorium, grupa 37
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Marek Derda
17:10
Laboratorium, grupa 31
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 5D, budynek nr C
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10
Laboratorium, grupa 23
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 2D, budynek nr C
Krystyna Polańska
17:10
Laboratorium, grupa 20
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
Dariusz Nojszewski
17:10
Laboratorium, grupa 17
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
Aleksander Wassilew
17:10
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 108, budynek nr G
Danuta Polak
17:10
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50
Sala 113, budynek nr A
Wtorek
Rafał Raczko
17:10
Laboratorium, grupa 38
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 235, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10
Laboratorium, grupa 24
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Aleksander Wassilew
17:10
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 17:10 - 18:50
Sala 2D, budynek nr C
Rafał Raczko
19:00
Laboratorium, grupa 39
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 235, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
19:00
Laboratorium, grupa 25
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 4D (Matlab), budynek nr C
Aleksander Wassilew
19:00
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 19:00 - 20:40
Sala 2D, budynek nr C
Środa
Czwartek
Marek Derda
13:30
Laboratorium, grupa 32
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 116, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
13:30
Laboratorium, grupa 26
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 235, budynek nr G
Aleksander Wassilew
13:30
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 2D, budynek nr C
Danuta Polak
13:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 15:10
Sala 2D, budynek nr C
Marek Derda
15:20
Laboratorium, grupa 33
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 116, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
15:20
Laboratorium, grupa 27
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 235, budynek nr G
Ryszard Szupiluk
15:20
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 2D, budynek nr C
Danuta Polak
15:20
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 2D, budynek nr C
Marek Derda
17:10
Laboratorium, grupa 34
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 116, budynek nr G
Anna Rokicka-Broniatowska
17:10
Laboratorium, grupa 28
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 235, budynek nr G
Ryszard Szupiluk
17:10
Laboratorium, grupa 14
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 2D, budynek nr C
Danuta Polak
17:10
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 17:10 - 18:50
Sala 2D, budynek nr C
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- C — budynek C
- G — budynek G (główny)