Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mikroekonomia II [110510-D] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Adam Karbowski
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 150471 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula III, budynek nr G
Marek Garbicz
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 120136 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula II, budynek nr G
Łukasz Woźny
niestandardowa częstotliwość11:40 Wykład, grupa 110089 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:40 - 13:20 Sala Aula IV, budynek nr G

Wtorek

Adam Karbowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1520471 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 012, budynek nr G
Łukasz Kryśkiewicz
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1500471 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 012, budynek nr G
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1250136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 102, budynek nr A
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1240136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 102, budynek nr A
Miłosz Rojek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1220136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 1, budynek nr A
Miłosz Rojek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1200136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 1, budynek nr A
Przemysław Siemaszko
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1120089 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 117, budynek nr A
Artur Krawczyk
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1100089 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 117, budynek nr A
Mateusz Mokrogulski
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 160689 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 230, budynek nr G
Mateusz Mokrogulski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1610689 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 230, budynek nr G
Mateusz Mokrogulski
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1600689 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 230, budynek nr G
Łukasz Kryśkiewicz
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1510471 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 012, budynek nr G
Miłosz Rojek
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1230136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 1, budynek nr A
Miłosz Rojek
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1210136 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 1, budynek nr A
Przemysław Siemaszko
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1130089 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 117, budynek nr A
Artur Krawczyk
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1110089 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 117, budynek nr A

Środa

Małgorzata Pawłowska
niestandardowa częstotliwość13:30 Wykład, grupa 171272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala Aula III, budynek nr G
Ewelina Nojszewska
niestandardowa częstotliwość13:30 Wykład, grupa 140402 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala 231, budynek nr G
Marcin Krawczyk
niestandardowa częstotliwość13:30 Wykład, grupa 130271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala Aula II, budynek nr G
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość13:30 Wykład, grupa 100078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 13:30 - 15:10 Sala Aula B, budynek nr G
Aleksandra Staniszewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1721272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 9, budynek nr A
Aleksandra Staniszewska
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1701272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 9, budynek nr A
Lidia Dzierżek
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1400402 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 16:05 Sala 231, budynek nr G
Paweł Pońsko
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1350271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 324, budynek nr G
Paweł Pońsko
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1340271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 324, budynek nr G
Piotr Czajka
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1320271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Piotr Czajka
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1300271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1050078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 1040078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr A
Marcin Krawczyk
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 220271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 107, budynek nr A
Dariusz Malinowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 211272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Wykład, grupa 200078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala Aula III, budynek nr G
Eliza Ostropolska-Kubik
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1731272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 216, budynek nr A
Eliza Ostropolska-Kubik
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1711272 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 216, budynek nr A
Piotr Czajka
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1330271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 217, budynek nr A
Piotr Czajka
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1310271 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 217, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1070078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1060078 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 208, budynek nr A

Czwartek

Adam Rogoda
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2210271 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 209, budynek nr A
Adam Rogoda
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2200271 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 209, budynek nr A
Dariusz Malinowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2111272 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Dariusz Malinowski
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2101272 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 105, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2020078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 1, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość15:20 Ćwiczenia, grupa 2000078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00 Sala 1, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2030078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 1, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 2010078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 1, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1030078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 102, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość17:10 Ćwiczenia, grupa 1010078 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50 Sala 102, budynek nr A

Piątek

Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość12:35 Ćwiczenia, grupa 1020078 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 12:35 - 14:15 Sala 102, budynek nr A
Elżbieta Czarny
niestandardowa częstotliwość12:35 Ćwiczenia, grupa 1000078 wielokrotnie, piątek (niestandardowa częstotliwość), 12:35 - 14:15 Sala 102, budynek nr A

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0